Teknoloji ve Haber Sitesi

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in sevilen podcast serisi “Teras Noir” özel konuklarıyla Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor

9.

  • 23 Eylül 2021
  • Meriç Aral ve Efe Tunçer’in sevilen podcast serisi “Teras Noir” özel konuklarıyla Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor için yorumlar kapalı
  • 265 kez görüntülendi.

9. sezonuna #dünyandeğişsin mottosuyla başlayan Zorlu PSM, YouTube kanalında sunduğu yeni dijital serilerle PSM deneyiminin sınırlarını genişletmeyi sürdürüyor.
 

 YouTube kanalında yayınlanan farklı formatlardaki içerikleriyle seyircilere yepyeni deneyimler sunmayı sürdüren Zorlu PSM, #dünyandeğişsin mottosuyla başladığı 9. Sezonunda, sevilen oyuncular Meriç Aral ve Efe Tunçer’in keyifli podcast serisi “Teras Noir”i   dijital serileri arasına ekliyor. Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları ve adını film noir’a duydukları sevgiden alan podcast serisi “Teras Noir” Zorlu PSM YouTube kanalına özel formatıyla 27 Eylül’de Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor.

 

Teras Noir’in ilk konuğu Hazal Kaya…

 

Popüler kültürden arkadaşlıklara ve en saçma kişisel deneyimlerine kadar akıllarına o an ne gelirse konuşan Meriç Aral ve Efe Tunçer’e her bölüm sürpriz bir konuğun da eşlik edeceği “Teras Noir”,  yakın arkadaşlarla aynı masada yapılan keyfli bir sohbet tadında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. “Amel Defteri” ve “Instagram Sorgusu” bölümleriyle kahkaha dolu anların da yaşanacağı “Teras Noir”ın ilk bölüm konuğu, başarılı oyuncu Hazal Kaya olacak. 

İlk bölümü 27 Eylül’de yayınlanacak “Teras Noir” her hafta Pazartesi Zorlu PSM YouTube kanalından izlenebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı