MESS Üye İşyeri Çalışanları İçin Türkiye’nin En Kapsamlı Avantaj Programı

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), yeni nesil avantaj programı olan MESST Kart’ı üyelerinin hizmetine sundu.

  • 23 Ağustos 2021
  • MESS Üye İşyeri Çalışanları İçin Türkiye’nin En Kapsamlı Avantaj Programı için yorumlar kapalı
  • 498 kez görüntülendi.
MESS Üye İşyeri Çalışanları İçin Türkiye’nin En Kapsamlı Avantaj Programı

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), yeni nesil avantaj programı olan MESST Kart’ı üyelerinin hizmetine sundu. MESS üyesi olan 250’yi aşkın iş yerindeki 200 binden fazla çalışan, bu kart sayesinde pek çok farklı kategorideki indirim ve nakit iade fırsatlarından yararlanacak. MESST Kart aynı zamanda Türkiye’nin kredi kartı veya banka kartı tanımlama fonksiyonu eklenen ilk ön ödemeli kart olma özelliğini taşıyor. 

 

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), doğrudan Türk sanayisinin lider şirketlerinden oluşan 250’yi aşkın üye işyerindeki 200 binden fazla çalışana dokunacak yeni hizmetleri devreye almaya yönelik çalışmalar yürütüyor. MESS’in bu çalışmaları kapsamında yer alan Türkiye’nin en büyük özel sağlık sigortası poliçesi olan MESS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, MESS üye işyerlerindeki çalışanların tedavi ve ameliyat masraflarını karşılamalarını sağlıyor. MESS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, COVID-19 sürecinin ilk günlerinde ülkemizde salgın tedavilerini karşılayan ilk sigorta poliçesi olarak öne çıktı. MESS Yarınım programı kapsamında, üye işyerlerindeki çalışma arkadaşlarının meslek lisesinde okuyan 25.000 çocuğuna burs desteği verdi, vermeye de devam ediyor. Çalışanların sağlığı için online diyetisyen hizmeti de sunan MESS’in bu hizmeti sayesinde 1.000’e yakın çalışan, farklı seviyelerdeki şeker hastalıklarını fark etti. MESS bünyesindeki yüzlerce çalışanın kan değerleri düzeldi ve bu sayede düzenli ilaç kullanımlarını bıraktılar. 

MESS’ten üyelerine özel yeni nesil avantaj programı: MESST Kart

Lansmanda görüşlerini paylaşan MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, MESST Kart’ın, üye odaklı çalışmalarının devamı olduğunun altını çizerek “MESST Kart, üyelerimizin işyerlerinde çalışmakta olan arkadaşlarımız için daha fazla katma değer yaratacak bir proje. MESST Kart’ı çalışma arkadaşlarımızı mutlu edecek, onlara avantaj ve fırsatlar sunan bir program olarak tasarladık” dedi. MESST Kart’ın, MESS üyesi işyeri çalışanlarının günlük hayatına dokunacağına ve aile bütçelerine katkı sağlayacağına inandığını belirten Akkol “MESST Kart kullanıcıları ister mağazalarda ister online alışveriş platformlarında yüzlerce anlaşmalı markaya özel indirimler ve nakit iade fırsatlarından faydalanabiliyor. Lansmana özel birçok kampanya hazırladığımız projemizi, kategorileri ve markaları çeşitlendirerek geliştirmeye devam edeceğiz. MESST Kart, Türkiye’de ilk kez kredi kartı ve banka kartı tanımlama fonksiyonuna sahip bir ön ödemeli kart olarak da fark yaratıyor. Çalışma arkadaşlarımızın da görüşleri ve önerileri doğrultusunda projemizi büyütmeye devam ederek MESST Kart ile yapılan işlem hacminin ve dolayısıyla çalışanlarımıza faydasının da aynı oranda artmasını hedefliyoruz” dedi. 

Türkiye’de İlk Kredi Kartı veya Banka Kartı Tanımlama Fonksiyonuna Sahip Ön Ödemeli Kart 

Gücümüzü avantaja dönüştürüyoruz” yaklaşımıyla hayata geçirilen MESST Kart, Türkiye’de ilk kez ön ödemeli bir karta kredi kartı veya banka kartı tanımlama özelliğine sahip. Kullanıcılar cebindeki nakit paraya dokunmadan kredi kartı bakiyesinden otomatik olarak ödeme gerçekleştirerek nakit iade kazanabiliyor. MESST Kart’a tanımlanacak olan banka ya da kredi kartıyla ödemeler otomatik olarak kolayca yapılabiliyor. MESST Kart kullanıcıları ister mağazalarda ister online alışveriş platformlarında restorandan markete, mobilyadan giyime yüzlerce anlaşmalı markaya özel indirimlerden ve nakit iade fırsatlarından yararlanabiliyor. 

Güvenli Alışveriş ve Avantajlar Sunan MESST Kart

Günlük ihtiyaçlara dokunan, hızlı ve kolay ulaşılabilen akıllı bir sistem olan MESST Kart tasarlanırken aynı zamanda teknoloji ve güvenlik konularına da odaklanıldı. MESST Kart ile eşleştirilen kredi kartı veya banka kartı bilgileri, Mastercard altyapısı ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası mevzuatlarına tam uyum ile uluslararası geçerliliği olan kart koruma güvencesi ile korunuyor. 

Kullanıcılar MESST Kart işlemlerini; Apple, Google ve Huawei uygulama mağazalarının herhangi birinden kolaylıkla indirilebilen mobil uygulama üzerinden yapabiliyorlar.

MESS, yeni nesil avantaj programı MESST Kart ile 250’yi aşkın üye işyerindeki 200 binin üzerinde çalışanın ve ailelerinin hayatın her alanında kendilerini özel hissetmelerini sağlamayı hedefliyor. “Üyelerimiz demek, çalışma arkadaşlarımız demek” yaklaşımıyla MESS, her bir çalışanın sağlığına ve günlük hayatına olumlu yönde dokunacak yenilikçi projeler üretmeye devam edecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı