MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyasının talihlileri belli oldu

MetLife müşterilerinin bugünlerine dokunup hayatlarına keyif katan müşteri sadakat programı MetLife Benimle’nin ikinci Hediye Yağmuru kampanyasının talihlileri belli oldu.

  • 01 Kasım 2021
  • MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyasının talihlileri belli oldu için yorumlar kapalı
  • 413 kez görüntülendi.
MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyasının talihlileri belli oldu

MetLife müşterilerinin bugünlerine dokunup hayatlarına keyif katan müşteri sadakat programı MetLife Benimle’nin ikinci Hediye Yağmuru kampanyasının talihlileri belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen kazananlar, 1 Kasım’da metlife.com.tr adresinden duyurulacak.

 

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın 20 Eylül–20 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlediği ikinci MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyasının kazananları belirlendi. MetLife’tan bir poliçe veya sözleşmesi olan MetLife müşterilerinin katılabildiği kampanya ile 50 kişi 1.000 TL değerinde Trendyol hediye çekinin ve 300 kişi de 300 TL değerinde A101 marketlerinde geçerli hediye çekinin sahibi oldu.

 

MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyası hakkında konuşan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven; “MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyamızı ikinci kez düzenledik. İlkinde olduğu gibi yine müşterilerimizin gösterdiği ilgiden çok memnunuz. MetLife Benimle ile zorlu geçen pandemi döneminde müşterilerimizin hayatlarına güzel bir renk katmış olmaktan mutluyuz. Kazanan müşterilerimize hediyelerini sağlıklı günlerde keyifle kullanmalarını diliyorum. MetLife Benimle’nin avantajlı dünyası ile müşterilerimize kazandırmaya ve memnun etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

2020’nin ilk çeyreğinde hayata geçen MetLife Benimle, bugüne kadar on binlerce MetLife müşterisine çeşitli avantajlar sağladı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ilk kampanyayla geniş kitlelere ulaşan program, Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Pazarlama dalında “Yılın Yeni Ürün / Hizmet Tanıtımı” kategorisinde Altın Stevie kazanarak programın hedeflerine ulaşıldığını ve müşteri bağlılığında kilit rolde olduğunu gösterdi. Tüm MetLife müşterilerinin faydalanabildiği MetLife Benimle programı, metlife.com.tr’de yer alan kampanya sayfalarından müşterilerin kolayca faydalanabileceği şekilde uygulanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı