Microsoft’un En İyi Mobil Uygulamaları

Konuya puan ver!

Dünyanın en zengin firmaları arasında yer alan ve yazılım konusunda kendisini en iyi geliştiren Microsoft yeni programlar ve ürünler üretmeye devam ediyor. Microsoft üretmiş olduğu tüm yazılım hizmetlerini kiralamakta ve buradan ciddi kazanç elde etmektedir. Tabi Microsoft’un sahibi olduğu ücretsiz yazılım ve uygulamalar da bulunmaktadır. Andro Haber ekibi olarak sizlere Microsoft’un en iyi mobil uygulamaları listesini hazırladık.

Eğer sizlerde Microsofot firmasının en iyi mobil uygulamalarını merak ediyor ve akıllı telefonlarınıza bu uygulamaları indirmek istiyorsanız haberimiz aracılığı ile programlar ve programların ne işe yaradığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Microsoft’un en iyi mobil uygulamaları listesinden işinize yarayacak en iyi uygulamaları bulabilirsiniz.

Microsoft Uygulamaları

1-) Office Lens

Microsoft tarafından üretilmiş olan Office Lens uygulaması her ne kadar çok fazla kişi tarafından kullanılan bir uygulama olmasa da oldukça işe yarar bir yazılımdır. Office Lens programı aracılığı ile net olarak okunmayan belgeleri netleştirirsiniz. Office Lens belge, kartvizit, tahta üstü yazı ve fotoğraf gibi ürünlerin üzerinde yazan bilgileri netlemekte ve sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda ürün üzerinde bulunan gereksiz alanlarda program tarafından kırpılmaktadır.

2-) Microsoft To-Do

Yine Microsoft’un sahibi olduğu Microsoft To Do uygulaması günümüzde çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Tabi artık telefonların kendine özgü not defteri bileşenleri olduğu için bu programa ihtiyacı yok. Ancak yine de basit ara yüzüne sahip ve hatırlatıcı özelliği bulunan bir yazılım istiyorsanız mutlaka Microsoft To-Do uygulamasını kullanmalısınız.

3-) Microsoft OneDrive

Eğer akıllı telefonunuz varsa kesinlikle Microsoft OneDrive uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdiğiniz de size 5 GB’lik ücretsiz depolama alanı hediye edilmektedir. Tüm belgelerinizi buradan yükleyebilir ve bilgisayar üzerinden de takip edebilirsiniz.

4-) Microsoft Outlook

Microsoft’un sahibi olduğu Outlook mail uygulaması herkes tarafından bilinmektedir. Her ne kadar Google’in sahibi olduğu Gmail daha popüler hale gelse de Outlook’da oldukça kullanılan bir mail uygulamasıdır. Outlook üzerinden Skype’a bile girebilir ve takviminize kaydettiğiniz tüm işlemleri bildirim olarak alabilmektesiniz. Outlook’un çok fazla konuda işe yaradığı bilindiği için günümüzde çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

Yorum yap