Teknoloji ve Haber Sitesi

Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili 27.

  • 03 Ekim 2021
  • Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz için yorumlar kapalı
  • 241 kez görüntülendi.

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili 27.Dönem 5.Yasama Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

 

Milletvekili Tutdere yayımladığı mesajda yeni yasama yılında da önceliklerinin yurttaşların sorunlarına çözüm üretecek, yaralarına merhem olacak çalışmalar yapmak olduğuna vurgu yaptı. 

 

Yoksulluğu Son Verecek Çalışmalar Yapmaya Devam Edeceğiz 

 

Milletvekili Tutdere yayımladığı mesajda, “Her yasama yılında olduğu gibi yeni yasama yılında da önceliğimiz yurttaşlarımızın sorunlarına çözmek, vatandaşlarımızın yaralarına merhem olacak çalışmalar yapmak olacaktır.” dedi. 

 

AKP iktidarının yanlış politikaları sonucunda vatandaşların yoksullaştığını vurgulayan Milletvekili Tutdere, “AKP iktidarının yanlış politikaları sonucunda her geçen gün daha da yoksullaşan ve yoksulluk içinde yaşam mücadelesi veren, yurttaşlarımızın yoksulluklarını sona erdirecek çalışmalar yapmaya sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. 

 

Yurttaşlarımızı Yaşam Koşullarını İyileştirmek İçin Mücadelemizi Sürdüreceğiz 

 

Vatandaşların beklentilerini karşılayacak çalışmaları aralıksız sürdürmeye devam edeceklerini dile getiren Milletvekili Tutdere, “İşçilerimiz, memurlarımız, esnafımız, sanayicimiz ve gençlerimiz meclisten yaşam koşullarını iyileştirecek adımlar atılmasını bekliyor. Bizler bu beklentileri karşılamak için aralıksız çalışmalarımızı sürdürecek, tüm gücümüzle bu beklentilerin karşılanması için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin ve tüm yurttaşlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı