Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır ?

0

Büyük küçük herkesin oynadığı Minecraft ücretsiz nasıl oynanır birçok internet kullanıcısı bunun araştırmasını yapmıştır. Yapılan bazı işlemlerden sonra Minecraft ücretsiz şekilde oyun içi satın almalar olmadan kolaylıkla oynanabilen bir oyundur. Öncelikle bunun için Minecraft eski sürümlerinin yüklü olması gerektiğini unutmamalısınız. Eski sürümlerden biri bilgisayara yüklendiği takdirde oyun ücretsiz hale gelecektir. Severek oynanan oyunlardan biri olan Minecraft gün geçtikçe gelişerek oyun severlerinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Minecraft Ücretsiz Oyna

Eski sürümleri yüklü olan Minecraft, sınırsız oyun oynamaya çevirebilmek için oyunu açtıktan sonra Edit Profile sekmesine tıklıyorsunuz. Daha önce demo sürüm oynadığınız oyunu Edit Profile sekmesinde yer alan Allow use of old Alpha Minecraft versions (from2010) yazan kutucuğu işaretlemelisiniz. Kutucuk işaretlendiğinde açılan pencereye Yes dedikten sonra use version yazan kısma old_alpha a1.2.6 yazarak kullanıcı profilini kaydediyorsunuz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra demo oynadığınız Minecraft oyunu bir sonraki açtığınızda demo versiyon yerine Minecraft ücretsiz olarak oynamaya başlayacaksınız.

Minecrat ücretsiz oynama özelliğini kullanarak kullanıcıların çoğu oyunu bu şekilde oynamaktadır. Yüklü olan Minecraft oyununuzda eski sürümlerden bazılarını bilgisayarınıza yüklemeniz oyunu ücretsiz hale getirecektir.

Son yılların en popüler oyunu haline gelen Minecraft, yeni görsel aşamaları ve eşyaları ile oyunu daha keyifli hale getirmektedir. Demo versiyon sadece 100 dakika oynamaya izin verirken yukarıda anlattığımız şekilde ayarlama yaptığınızda Minecraft ücretsiz şekilde rahatlıkla oynanabilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.