Mobizen APK İndir

Uygulama Görselleri

35 milyonun cep telefonunda şuan yüklü olan Mobizen ekran kaydedici uygulamasını telefonuna indirip gruba katılmaya ne dersin?

Mobizen dünyanın en kullanışlı ve stabil çalışan uygulamasıdır ve ekran kaydı almasının yanında resim ve video düzenleme imkanı da tanıyor. Mobizen ekran kaydedii uygulaması tamamıyla ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır! Mobizen uygulamasını hemen şimdi telefonuna indir ve neler yapabileceğini keşfet!

Mobizen ekran kaydedicisi ile nasıl mükemmel videolar çekilir

Öncelikle Mobizen ekran kaydedici uygulamasının Full HD yani en yüksek kalitede (1080p, 12.0 Mbps Kalite, 60 FPS) çekim yapacağını aklından çıkarma

Facecam özelliği sayesinde kendini de kaydederek oynadığın oyun veya yaptığın düzenleme karşısında ne tepki verdiğini kaydettiğin videoyu çekecek olan kişilere göster.

Harici hafıza kartına kayıt yeteneği sayesinde dakikalarca çekim yapabilirsin, hafızayı kafana takmana gerek yok anlık olarak yaptığın çekimlerde dahi tüm depolama işlemleri için harici hafıza kartı kullanılır. Diğer yandan çektiğin video için bilgisayardan da bir düzenleme yapmak istersen hafıza kartını çıkarıp bilgisayarına takman yeterli olacaktır, kaydettiğin video klasörde hazır!

Temiz kayıt özelliği sayesınde filigran olmadan yalnızca ekranını kaydedebilirsin.

Yalnızca Mobilzenle yapabilirsin, alternatif arama!

Android 4.4 işletim sisteminden daha yüksek seviye bir işletim sistemine sahip olan herkes bu uygulamayı kullanabilir.

Ekran videosu çekmek, resm çekmek ve çekilen videoyu düzenlemek için tek kuruş ödemene gerek yok tamamıyla ücretsizdir!

Filigranı silmek için de para ödemenize gerek yok yalnızca temiz çekim modunu etkinleştirmeniz filigranın kaldırılması içni yeterli olacaktır.

Mobilzen kullanımı konusunda kafanı karıştıran bir şey mi var?

Mobilzenin özellikleri veya haberleri hakkında soracağın bazı şeyler varsa bize;

Yardım Merkezi: support.mobizen.com
Youtube: youtube.com/mobizenapp

kanalları aracılığıyla ulaşabilirsin.

Diğer yandan uygulamayı geliştirmemiz için bize öneriler de verebilirsin, bunu yapman bizi çok mutlu eder!

Mobizen APK İndir

android ekran kaydedici

android ekran kaydedici

Mobizen APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra APK dosyasını indirmiş olduğunuz dizinden bulup uygulamanın kurulumunu başlatabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu bittikten sonra cihazınızın ana ekranına gelen ikon sayesinde uygulamayı kullanamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

Dream League Soccer APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap