Money Lover , Gider Yöneticisi Android Uygulaması (APK)

Günümüzün en büyük sorunlarından biri, özellikle gençlikte fütursuz harcamalar. Her gencin kullandığı akıllı telefonlar için, oldukça akıllı bir uygulama önerimiz var. Money Lover, paranızı sevdiğiniz kadar harcamaları da sevmenizi ve aynı zamanda bu harcamaları olabildiğince dengelemeyi sağlıyor. Kaydedeceğiniz miktarları sizin için programlayan ve düzenleyen Money Lover aracılığı ile oldukça kolay bir biçimde, gider gelir şeklinizi, planlamanızı yapabilir ve bunları olabildiğince kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmek

Editörün Seçimi

Money Lover, başta oldukça yavan ve geliştirilmemiş bir uygulama olmasına rağmen, kısa zamanda büyük bir geliştirilme ivmesi ve büyük adımları ile oldukça ses getirdi ve kısa süre içerisinde Google Play Store editörün seçimi kategorisine girdi.

Kartlarınızı Ekleyin

Kart bakiyelerinizi, borçlarınızı ekleyerek ödeme planlarını bunların içinde de yönetebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Nakit Miktarınızı Ekleyin

Elinizdeki nakit miktarını da ekleyip, geliri, gideri bu uygulama üzerinden çıkarıp / ekleyerek tekrar tekrar bir planlama yapmaya gerek duymaksızın, bir plan üzerinden devam edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Money Lover, herkesin kullanabileceği ve özellikle ekonomistler için yapılmamış bir uygulama. Oldukça kolay bir kullanım şablonu ve elbette basit bir tasarımı mevcut.

Paranızı İdare Etmeyi Öğrenin

Money Lover’ı kullanan insanlar, genelde paralarını idare etmeyi bir süre sonra alışkanlık haline getirebiliyor. Sizler de bu uygulamayı bir süre kullanarak, kullanmayı olabildiğince bırakmayarak bu para harcama fütursuzluğunuza bir son verebilir ve parayı amacı ile kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Money Lover’ı, Google Play Store üzerinden ücretsiz bir biçimde indirip kullanmaya başlamanız mümkün. Unutmadan, uygulamanın; uygulama içi satın alma teklifleri de mevcut.

Money Lover Yükle

Uygulamayı doğrudan Google Play Store üzerinden buradaki link sayesinde indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instapaper Android Uygulaması (APK) İndir

MARVEL Avengers Academy Android Oyunu