Monster Notebook yeni İzmir mağaza açılışını ünlü yayıncılar ile kutluyor

Monster Notebook’un mağaza yatırımları sürüyor.

  • 03 Eylül 2021
  • Monster Notebook yeni İzmir mağaza açılışını ünlü yayıncılar ile kutluyor için yorumlar kapalı
  • 724 kez görüntülendi.
Monster Notebook yeni İzmir mağaza açılışını ünlü yayıncılar ile kutluyor

Monster Notebook’un mağaza yatırımları sürüyor. İzmir’de açtığı yeni deneyim mağazasını, 4 Eylül Cumartesi günü düzenleyeceği yayıncı etkinliği ile birlikte kutluyor. Etkinliğe Mete Özbey, Sonat Işık ve oyun dünyasının tanıdığı pek çok isim katılıyor olacak.

Monster Notebook mağaza yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. İzmir’de faaliyette olan mağazasını yeni yerine taşıyarak daha geniş bir deneyim alanı sunan ve tüm Monster Notebook & Pusat ekosistemini İzmirli kullanıcılar ile buluşturan şirket, Cumartesi günü yapacağı yayıncı etkinliği ile bu yeni mağazasını kutluyor. 

Ünlü yayıncılar Mete Özbey, Sonat Işık, Tuna Yurdakul ve Ege Arseven yeni açılan Monster Notebook mağazasına gelerek İzmir’deki takipçileri ile buluşacaklar.

4 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da düzenlenecek mağaza etkinliğinde oyun yayınları, mağaza ziyaretçileri ile Youtube & Twitch yayıncılarının dahil olduğu karşılaşmalar ve sürpriz hediyeler oyunseverleri bekliyor. 

 

Monster Notebook’un İzmir’deki eski mağazası teknik servis olarak hizmet vermeye devam ederken açılan yeni mağaza 600m2’lik bir deneyim alanına sahip. Cumartesi günü tüm İzmir’li oyunseverler Monster Notebook’un yeni deneyim mağazasına davet ediliyor.

Monster Notebook İzmir Mağazası

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:93/A Konak/İzmir

Çalışma Saatleri: Pazar günleri hariç 09:00-19:00 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı