Moon+ Reader Android Uygulaması

Konuya puan ver!

Kitap okumayı seven güruhtan mısınız? Günümüzde, pek çok insan kitap okumayı sevdiğini ancak bir türlü zaman bulamadığını belirtmekten hicap duyar. Yazarın dediği gibi, kitabı satın alırken zamanını da satın almak, maalesef pek mümkün olmayabiliyor. Bu sebepten, otobüste yahut herhangi bir yerde otururken okunabilecek pek çok kitap, günümüzde mobil cihazlarımızın içerisinde barınacak kadar küçülmüş durumda. Zaman değil ancak yer satın alarak, bu kitapları oldukça kolay bir biçimde depolayabilir ve mobil uygulamalar sayesinde kolay bir şekilde okuyabilirsiniz. Hem de kesintisiz ve ücretsiz olarak. Moon+ Reader, bu kitapları okuyabileceğiniz uygulamaların en güzellerinden bir tanesi.

Rahat Kitap Okuma Zevki

Moon+ Reader, epub’dan mobi’ye, mobi’den pdf’e kadar her türlü dosya formatını destekleyen bir okuyucu ve Android versiyonu oldukça iyi. Stabil ve düzgün bir biçimde çalışan uygulama, telefonunuzdaki dosya formatlarını inceleyerek kitaplarınızı buluyor ve sizin için kendisine bir klasör oluşturmaktan da geri durmuyor. Okulda, işte, otobüste, ofiste, boş zamanlarınızda sizlere sadece mobil cihazınızı açıp, uygulama sayesinde kesintisiz kitap okumak kalıyor.

Tema Seçenekleri

Moon+ Reader’ın bir diğer özelliği de gece modunun yanında pek çok tema özelliğinin bulunması. Tema özellikleri ve seçenekleri sayesinde, pek çok rengi birleştirebiliyor ve özellikle geceleri zihninizi / gözünüzü yoracak beyaz tema yerine; sağlıklı bir tema üretebiliyorsunuz. Hazır temaları kullanabilmeniz de cabası.

Tasarruflu

Pek çok oyundan ve uygulamadan daha tasarruflu bir uygulama olan Moon+ reader, neredeyse hiç pil tüketmiyor. Bu yönü ile de oldukça kararlı ve rahat bir uygulama olan batarya dostu okuyucu ile, hem şarjınız bitmeden kitap okuma keyfini yaşayabilir hem de zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma tekliflerinin bulunduğunu da ek olarak belirtelim.

Uygulama Bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flyersoft.moonreader

Yorum yap