Motorola Moto 360 Özellikleri – İlk İzlenim ve Kurulumu

Yeni Moto 360 ‘ın özellikleri nedir kurulumu nasıl yapılır konusunda ufak bir inceleme yaptık.

Konuya puan ver!

Motorola çok yakında bir zaman IFA 2015 ile duyurduğu 2. nesil Morotola Moto 360 akıllı saatini piyasaya çıkardı ve şimdi ufak bir inceleme ile saati inceleyelim. Şuan ki incelememiz ufak bir inceleme olacak ve kısaca Moto 360 hakkında bilgiler edinmiş olacaksınız. Gerçekten kaliteli ve karizmatik bir saat olduğunu belirtmek isteriz. Kutusundan çıkarken çekilen resimleri ve kurulumu sizlerle paylaşacağız.

 

moto 360

Motorola yeni ürettiği akıllı saatini silindir yapıda çıkardı ve saatin kutusu plastik bir kutu. Elinize kutuyu aldığınızda kutunun bir cazibesi var saati gerçekten beğeneceksiniz. Bu modelin simsiyah olanı da var oda bir şahane ve onuda deneyin derim. Kutuyu açıp saati çıkardığınızda ise Moto 360 ‘ın kalitesini işte ozaman anlayacaksınız.

moto-360-2nd

Akıllı saati çıkardığınız zaman zaten bir önceki versiyonuna göre çok daha lüks ve şahane bir yapıya sahip olduğunu anlayabilirsiniz. Kutudan çıkardıktan sonra çok karışık bir şey yok zaten . Kutunun içinden saatin kendisi , microUSB kablosu ,standart belgeler , ve wireless şarj doku çıkıyor. Bu arada belirtmek isteriz ki bu model ile eski Moto 360 şarj kablosu birbiri ile uyumlu değil. Şarj etmesi ve kullanması da çok kolay olan bir akıllı saat diyebiliriz.

moto-360-2nd-gen

Kutudan çıkan MicroUSB kablosu herhangi bir şekilde adaptörden çıkarılamıyor. Buda akıllı telefonun gerçekten en saçma özelliklerinden bir tanesi diyebilirim. Yani Motorola gibi bir firmanın bu tarz bir hata yapmasını açıkça hoş karşılamadık.

Motorola Moto 360 Kurulumu

moto-360-kurulumu

Kurulum aşaması gerçekten çok kolay. Samsung akıllı telefon ile Moto 360 ‘ı birleştirirken ve entegrasyon olurken çok karmaşık işlemlerle karşılaşmıyorsunuz. Telefondan senkronizasyon uygulamalarını vs. atıyorsunuz sonra beklemeye geçiyorsunuz.

moto-360-2nd-senkronizasyon

Moto 360 Özellikleri

Kurulum işlemi zaten çok basit saat 42mm kalınlığında ve eski versiyonunda biraz daha ince kolunuza taktığınızda rahatlığı hissedeceksiniz. Telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak 2. nesil Moto 360 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon 400 işlemci , 512 MB ram ve 4 GB hafızası bulunuyor. 156 inç 360×330 ekran kalitesi ve Gorilla Glass 3 ile kullanıcıların karşısında.

Yorum yap