Muhteşem Kasım Kampanyası ile Monster Notebook aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar

Monster Notebook Muhteşem Kasım Kampanyası başladı.

  • 25 Kasım 2022
  • Muhteşem Kasım Kampanyası ile Monster Notebook aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar için yorumlar kapalı
  • 254 kez görüntülendi.
Muhteşem Kasım Kampanyası ile Monster Notebook aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar

Monster Notebook Muhteşem Kasım Kampanyası başladı. Oyuncu ve çalışma verimliliği sağlayan seçili aksesuarlarda yüzde 20’ye varan indirimler var!

 

Monster Notebook, başlattığı Muhteşem Kasım Kampanyası ile seçili aksesuar ürün çeşitlerinde yüzde 20’ye varan indirim sunuyor. 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, Oyun ve Üretkenlik segmentindeki birçok ürünü kapsıyor.

 

Oyunda bir adım öne geçiren Pusat Oyuncu aksesuarlarından Pusat One Shot Pro Kablosuz Oyuncu Mouse, Pusat V8 MMO Oyuncu Mouse, Pusat V11 Oyuncu Mouse, Pusat V5 Oyuncu Mouse, Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, Pusat Headset Lite Oyuncu Kulaklığı, Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı, Pusat RGB Kulaklık Standı, Pusat X-Large Gaming Mousepad ve Pusat Gaming Mousepad’e yüzde 20’ye varan indirimlerle sahip olmak mümkün.

 

Çalışma verimliliğini artırmanın yanı sıra rahat ve konforlu bir çalışma deneyimi yaşatan Üretkenlik segmenti ürünlerinden Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse, Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye, Pusat USB Broadcast Mikrofonu ve Pusat 1080p Full HD Webcam de Muhteşem Kasım Kampanyası’na dahil.

 

Oyunda bir adım öne geçiren Pusat Gaming aksesuarları

Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, oyuncunun ihtiyacı olan her şeyi parmaklarının ucuna getiriyor. Mekanik tuşları sayesinde oyun sınıfı performans sunan K3 Oyuncu Klavyesi, anti-ghosting özelliği ile kesintiniz bir oyun deneyimi vaat ediyor. Göz alıcı RGB aydınlatmaya sahip Pusat K3 Pro’da 18 farklı RGB ve 4 farklı oyuncu RGB ışık modu bulunuyor. Alüminyum yapısıyla dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı birlikte sunan oyuncu klavyesi, bilek desteği sayesinde uzun süreli oyunda kullanıcısının yorulmamasını sağlıyor. Ayrıca Pusat K3 Pro'da bulunan USB port kullanılarak ihtiyaç duyulan tüm diğer cihazlar kolayca bilgisayara bağlanabiliyor.

 

Pusat One Shot Pro Wireless Mouse, en çok tercih edilen profesyonel seviye oyuncu mouse’ları arasında yer alıyor ve oyun deneyimini özgürleştirmeyi vaat ediyor. 100-16.000 DPI arası hassasiyet seçenekleri sunan kablosuz mouse, ayrıca özelleştirilebilir 8 tuşun yanı sıra 5 farklı profil için ön ayar yapılabilme, ışıklandırma ayarlarını değiştirebilme, raporlama hızını değiştirme, makro atayabilme ve anlık şarj durumu gösterebilme özelliklerine sahip bir yazılım ile birlikte geliyor.

 

Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı, rahat kafa bandı ve kulak yastıklarıyla oyun oynarken konforlu bir oyun deneyimi sunmasıyla öne çıkıyor. Sahip olduğu 50 mm sürücüler ile doyurucu bir bas deneyimi yaşatan kulaklık, çok yönlü mikrofonu sayesinde yayınlarda kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor.

 

Çalışma verimliliği artıran Productivity ürün ailesi

Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, iki cihazı tek bir mouse ile kontrol etme özgürlüğü sağlıyor. Dual mod özelliği ile cihazlar arasında kesintisiz geçiş imkânı sunan kablosuz mouse hem sağ hem de sol el ile kullanımına uygun olarak tasarlandı. Pusat Business Pro Kablosuz Mouse ayrıca 10 metre bluetooth kullanım mesafesi sayesinde ister toplantıda ister evde ya da ofiste, bilgisayarın uzaktan kontrol edilebilme kolaylığı sunuyor.

 

Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye; notebook, PC, tablet, telefon veya TV’ye bağlanılarak istendiğinde ofiste üretirken istenirse de evde eğlenilirken tüm ihtiyaçların tek bir klavyede toplanmasını sağlıyor. Sessiz tuşlarıyla açık ofis veya evde sessiz bir kullanım deneyimi sunan kablosuz klavye, şarj edilebilir dahili bataryası sayesinde tek şarjla 100 saate yakın kullanılabiliyor. İnce, dayanıklı ve hafif tasarımı sayesinde şık bir deneyim yaşatan Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye üzerinde bulunan 7 farklı renk sayesinde klavyeyi çalışma ortamınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. 

 

Pusat 1080p Full HD Webcam, keskin görüntüsü ile yayınlarda ve konferanslarda 1920x1080p kalitesinde görsel doygunluğu yakalarken kristal netliğinde bir yayın deneyimi de sunuyor. Ayrıca Pusat Webcam'in 76 derece ayarlanabilir geniş açılı merceği ile görüş alanını kullanıcı belirleyerek istendiğinde odanın tamamı istenirse de daha kısıtlı belirli bir alanın gösterilmesini sağlayabiliyor. Görüntü standartlarını kullanıcının belirlediği Pusat Webcam’de ayrıca otomatik odaklama ile yüz netleştirilirken aynı zamanda daha parlak da gösteriliyor. Ortam loşken dahi olsa odak netliğini koruyan Pusat Webcam, kullanıcının yayındaki heyecanını ve hareketlerini aktarmaya destek oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı