Teknoloji ve Haber Sitesi

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Berat Kandili Mesajı

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KANAR’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI   Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Berat Kandili dolasıyla yayınladığı mesajla tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

  • 17 Mart 2022
  • 68 kez görüntülendi.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Berat Kandili Mesajı

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KANAR’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Berat Kandili dolasıyla yayınladığı mesajla tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, içinde bulunduğumuz 3 aylar içerisinde en mübarek gecelerden biri olan ve İslam dünyası için büyük önem taşıyan, Müslüman âleminin Berat Kandilini kutlayan bir mesaj yayınladı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ‘’Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen, bu mübarek gece Müslümanların Allah’ın affı ve bağışlanması ile günahlarından arındığı, ellerin umutla semaya açıldığı, yaşadığınız tüm zorlu zamanların esenliğe ulaşması dileğiyle. Bu mübarek gecede yapılan ibadetlerin fazileti çok büyüktür. Hep birlikte bu gece ellerimizi semaya açıp, dünyanın birçok noktasında dökülen kanların, gözyaşının aktığı bu dönemde bunların son bulması için dilimizden dualar eksik olmasın. İnşallah tez zamanda bu acı günlerin son bulduğu, refaha ulaşırız. Kalbinizden, aklınızdan, dilinizden eksik olmayan dua edindiğiniz ne varsa Rabbim tüm dualarınızı kabul eylesin. Hayırlı Kandiller dilerim.’’ Dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı