My Little Pony: Yeni Bir Nesil 24 Eylül’de Netflix’te İzleyicilerle Buluşuyor

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony’nin yeni animasyon filmi “My Little Pony: Yeni Bir Nesil” 24 Eylül’de Netflix’te yayına giriyor.

  • 21 Eylül 2021
  • My Little Pony: Yeni Bir Nesil 24 Eylül’de Netflix’te İzleyicilerle Buluşuyor için yorumlar kapalı
  • 423 kez görüntülendi.
My Little Pony: Yeni Bir Nesil 24 Eylül’de Netflix’te İzleyicilerle Buluşuyor

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony’nin yeni animasyon filmi “My Little Pony: Yeni Bir Nesil” 24 Eylül’de Netflix’te yayına giriyor. My Little Pony: Yeni Bir Nesil; konusu, kurgusu ve birbirinden renkli karakterleriyle izleyicileri Pony’lerin muhteşem dünyasına davet ediyor.

 

 

Hasbro’nun milyonlarca hayranı olan ve farklı karakterler ile çocuklara arkadaşlığın önemini aktaran oyuncak serisi My Little Pony’nin yeni filmi My Little Pony: Yeni Bir Nesil ile artık yeni nesil Pony’ler aramızda! 

 

Filmde; Pony Sunny ve arkadaşlarının bir zamanlar Toprak Pony, Pegasus ve Unicorn’ların bir arada uyum içinde yaşadığı Equestria’ya eski güzel günleri geri getirme çabası anlatılıyor.

Sevilen serinin yeni filminde Pony Sunny, Unicorn Izzy, Pegasus Pipp ve Zipp, Toprak Pony Hitch karakterleri Equestria’ya sihir ve dostluğun gücünü geri kazandırmak için eğlenceli bir maceraya atılıyor.

 

Yönetmenliğini Rob Cullen, Jose Ucha ve Mark Fattibene’in üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda Cansın Açar (Sunny Starscout), Harun Can (Hitch Trailblazer), Dolunay Pircioğlu (Izzy Moonbow), Olcay Yusufoğlu (Zipp Storm) ve Esra Kucur(Prenses Pipp Petals) yer alıyor. 

 

40 yıldır çocukların sevgilisi

Hasbro’nun My Little Pony serisi, yaklaşık 40 yıldır çocuklar için arkadaşlığı yücelterek onlara eğlenceli ve masum bir dünyanın kapılarını açıyor. Türkiye’de ilk defa 2011 yılında yayınlanan My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir çizgi dizisi, kısa sürede çocukların sevgilisi haline geldi. 2017’de My Little Pony: The Movie filmiyle devam eden seri, Netflix’te yayınlanacak yeni filmiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

 

Filmin fragmanını izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=PGK4dTAe4vI

 

Detaylı Bilgi: Sobraz İletişim- Reyhan Doğan – reyhan.dogan@sobraz.com – 0532 266 10 67

 

Hasbro Hakkında

Dünyanın en iyi oyun ve eğlence deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan Hasbro, 1984 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteren küresel bir oyun ve eğlence şirketidir. Oyun, oyuncak ve tüketici ürünlerinden televizyon programları, sinema filmleri, dijital oyunlar, müzik ve sanal gerçeklik deneyimlerine uzanan geniş bir yelpazeyle Hasbro; büyük yeniliklere, hikayelere ve markalara imza atarak tüm dünyadan izleyicilerinin hayatına dokunuyor. Hasbro’nun ikonik markaları arasında NERF, MAGIC: THE GATHERING, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, POWER RANGERS, PEPPA PIG ve PİJAMASKELİLER’in yanı sıra önemli partner markaları da yer alıyor. Hasbro, küresel eğlence stüdyosu eOne ile de markalarını özgün içerikleri ve hikâye anlatımıyla ekranlara taşıyor. Kurumsal sorumluluk ve hayırseverlik çalışmalarıyla dünyayı çocuklar ve aileleri için daha iyi bir yer haline getirmeyi hedefleyen şirket, CR Magazine’in (Kurumsal Sorumluluk Dergisi) “En İyi 100 Kurumsal Vatandaş” listesinde 10 yıldır üst üste yer alıyor. Hasbro ayrıca son 10 yıldır dünyanın en saygın araştırma merkezlerinden Ethisphere Enstitüsü’nün belirlediği “Dünyanın En Etik Şirketleri” listesinde bulunuyor.

 

My Little Pony Hakkında 

Hasbro’nun sevilen oyuncak serisi My Little Pony; 1981 yılında Bonnie Zacherle, Charles Muenchinger ve Steve D'Aguanno tarafından geliştirildi. My Pretty Pony ismiyle aynı yıl tanıtılan seri, 1982 yılında isim değiştirerek My Little Pony olarak piyasaya sürüldü. Nesiller boyunca tüketicilerin ilgi ve beğenisini kazanan My Little Pony oyuncak serisi, televizyon ve sinema yapımlarına uyarlandı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı