n11.com’dan genç yeteneklere kariyer fırsatı: n11 TalentHub Bootcamp

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.

  • 06 Ekim 2021
  • n11.com’dan genç yeteneklere kariyer fırsatı: n11 TalentHub Bootcamp için yorumlar kapalı
  • 482 kez görüntülendi.
n11.com’dan genç yeteneklere kariyer fırsatı: n11 TalentHub Bootcamp

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com,
yazılım ve test alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunları, sekiz hafta sürecek ve katılımcıların teknik ve sosyal becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bir eğitim modeli olan “n11 TalentHub Bootcamp”a katılmaya davet ediyor. Eğitim programının sonunda 30 yeni yetenek n11.com bünyesinde çalışma fırsatı da yakalıyor. 

 

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, eğitim platformu Patika Dev iş birliğiyle gerçekleştireceği ‘’n11 TalentHub Bootcamp’’ ile kadrosuna alanında yetenekli takım arkadaşları katmayı ve e-ticaret sektörüne donanımlı insan kaynağı sağlamayı amaçlıyor. 4 Ekim itibarıyla başvuruları başlayan program, sekiz hafta sürecek. Program sonunda 30 kişinin kadroya dahil edilmesi planlanan n11 TalentHub Bootcamp’e yeni mezun veya en fazla iki yıl deneyimi olan yetenekler katılabiliyor. n11.com’un teknik ekip kadrosunun ve katılımcıların sık sık bir araya geleceği eğitimler, yazılım geliştirme ve test bölümlerini kapsıyor. n11.com, yeni mezunlara fırsat sağlayan bu eğitim modeliyle kendini yazılım alanında geliştirmek ve e-ticaret sektöründe kariyer yapmak isteyenlere eşsiz bir yol sunuyor.

“Java” ve “Quality Assurance” olarak iki farklı bölümde açılacak n11 TalentHub Bootcamp’te tüm değerlendirme süreçlerinden geçen adaylara, alanında uzman eğitmenler, asistanlar ve Patika platformundaki içeriklerle yoğun bir teknik eğitim verilecek. 4 Aralık 2021 – 23 Ocak 2022 tarihleri arasındaki derslerin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilecek vaka analizleri ile n11.com, yaklaşık 30 yeni yeteneği kadrosuna dahil edecek.

n11.com İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Ozan Akat, “Teknoloji alanında gelişmeler hızla devam ederken, sektördeki gücümüzü genç mezunlar için ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda Patika Dev iş birliğiyle hayata geçireceğimiz n11 TalentHub Bootcamp için çok heyecanlıyız. n11.com olarak gençlere kariyerlerinde destek olmak adına yaptığımız çalışmaların bir yenisi olan n11 TalentHub Bootcamp ile e-ticaret sektörüne donanımlı takım arkadaşları kazandırıyor, yeni mezun arkadaşlarımızın yollarına ışık oluyoruz. Bu eğitimin ardından 30 yeni yeteneği de çalışma arkadaşı olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağız.” dedi.

n11 TalentHub Bootcamp süreci nasıl işliyor:

n11 TalentHub Bootcamp duyurularının açılmasıyla birlikte yaklaşık 1 ay boyunca adayların başvuruları alınacak olup sürece; teknik testler, mülakat, eğitim süreci ve kariyer hazırlığı, mezuniyet ve işe yerleştirme ile devam edilecek. Coderbyte platformu üzerinden sağlanan çoktan seçmeli Coding Challenge sorularından oluşan teknik testten iyi puan alan adayların başvuru formları mülakat sürecinde teker teker incelenecek, eğitim alanında kendini geliştirmeye başlamış adaylar arasında Bootcamp'in kriterlerine göre bir önceliklendirme yapılacak. Tüm değerlendirmelerden başarıyla geçen adaylar n11 TalentHub Bootcamp’e kabul edilecek ve devamında 8 hafta süren, uzman eğitmenler ve içeriklerle teknik eğitim süreci gerçekleşecek. Bunlarla birlikte genç yeteneklere, kariyerlerinde kendilerine yardımcı olacak eğitimler de verilecek.

n11 TalentHub Bootcamp Takvimi:

n11 TalentHub Bootcamp başvuruları 04 Ekim 2021 – 31 Ekim 2021

Java Bootcamp için test gönderimi 02 Kasım 2021 – 06 Kasım 2021

QA Bootcamp için test gönderimi 03 Kasım 2021 – 07 Kasım 2021

n11 mülakatları 12-26 Kasım 2021

Dersler: 04 Aralık 2021 – 23 Ocak 2022

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı