Nar Çiçekleri’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Heyecanı

Narlıdere Belediyesi Nar Çiçekleri Anaokulları’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı.

  • 25 Ekim 2022
  • Nar Çiçekleri’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Heyecanı için yorumlar kapalı
  • 129 kez görüntülendi.
Nar Çiçekleri’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Heyecanı

Narlıdere Belediyesi Nar Çiçekleri Anaokulları’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Geçmiş dönem 29 Ekim kutlamalarını hatırlatan ve Cumhuriyet önemini yansıtan bir gösteri hazırlayan minikler, Cumhuriyet Bayramı’nı şimdiden kutladı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Nar Çiçekleri Anaokulları’nda Cumhuriyet değerlerine bağlı nesiller yetiştirdiklerini ifade etti. 

 

Narlıdere Belediyesi’nin çocukları güvenle geleceğe hazırladığı Nar Çiçekleri Anaokulları’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı heyecanı yaşandı. Nar Çiçekleri Anaokulları’nın Yaşar Kemal, Narlı ve Çatalkaya Şubesi’nde eğitim gören minikler, Cumhuriyetimizin 99.yılını, ay yıldızlı kıyafetleriyle hazırladıkları gösteriyle kutladı. Minik öğrencilerin geçmiş dönem 29 Ekim kutlamalarında kullanılan müziklerle hazırladığı dans gösterisi, adeta eski bayramların coşkusunu yaşattı. Narlıdere’nin Nar Çiçekleri, öğretmenleri eşliğinde sınıflarını bayrama özel olarak süslemeyi de ihmal etmedi. Miniklerin hazırladığı 29 Ekim Gazetesi’nde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve “Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz” sözleri yer aldı.

 

“DEĞERLERİMİZE BAĞLI NESİLLER YETİŞTİRİYORUZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Nar Çiçekleri Anaokulları’nda Cumhuriyet değerlerine bağlı nesiller yetiştirdiklerini ifade ederek, “Sevgiyle ve özenle büyüttüğümüz, yaşamlarına rehberlik ettiğimiz Nar Çiçeklerimiz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu şimdiden yaşadılar. Cumhuriyetimizin ve milli bayramlarımızın bizler için ne kadar değerli olduğu konusunda akıllarında yer edindiler. Çocuklar dünyaya bizden farklı bakıyorlar. Bu nedenle de çocuklarımıza milli değerlerimizi aşılarken onların eğlenirken öğrenmelerini önemsiyoruz. Uzman eğitim kadromuzla Cumhuriyet değerlerine bağlı, vatanını milletini seven nesiller yetiştiriyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı