Need for Speed™ No Limits Android Oyunu ( İnceleme )

Konuya puan ver!

EA tarafından duyurulan oyunun resmi olarak iOS ve Android platformlar için eş zamanlı biçimde indirmeye hazır olması, oyun severleri bir hayli mutlu etti.

Bilgisayar üzerinden tanıdığımız NeedforSpeed, özellikle Underground 2 serisiyle bizleri araba yarışlarına aşık eden bir oyun olmuştur. Gelişen teknolojiyle birlikte mobil cihazlara göre yapılan oyunlar, herkesin beğenisine ücretsiz olarak sunuluyor. Sokaklarda yapılan yarış temasını işleyen oyun senaryosu, oldukça fazla beğenilmiş ve dikkat çekmiştir.

Oyun geliştirilmiş ve gerçek hayatla bağdaştırılmış. Bu yüzden hız sınırı, kaza ve benzeri durumlarda sürekli olarak aksiyon dolu sahnelerle karşılaşıyorsunuz. Gerilimi iliklerinize kadar hissetme imkânına sahip olmanızın yanı sıra, kovalama esnasında yaptığınız hatalar sizi ölüme ya da hapis hayatına sürüklüyor.

NeedforSpeed™ No Limits adlı oyunun en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi de grafik motoru ve yelpazesi. Kaliteli çizim yapısıyla gerçeği andırması, BMW, Porsche, Ferrari gibi Premium marka otomobilleri dahi birebire yakın çizmesi güzel yanlarından en önemlisi gibi görünüyor. Araçlarınızı özelleştirme imkânına sahip olduğunuz için oldukça fazla kombinasyon sunan oyunda, ortalama olarak 1000 civarı yarış düzeneği de bulunuyor.

Seçilen müzikler ve ses efektleri ile aksiyon-gerilim ayarlamasını iyi yaparken, menüler arasında gezerken farklı müziklerin çalınması oyun kurgusunun ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Oyunda kontrolü ekranın sol ve sağ alt köşesindeki butonlar yardımıyla yapabilmektesiniz.

Oyun aynı zamanda çevrimiçi olarak oynanabiliyor. Bunun yanı sıra kariyer yapısı sayesinde sürekli ve bitmeyen bir serüvenin peşinde daima en iyiye doğru adım atıyorsunuz. Bir süre sonra sizden iyi oynayan rakiplerinizle karşılaşma imkânı bulduğunuz için kendinizi şanslı hissediyorsunuz.

Drift, drag gibi özel yarış biçimlerini bünyesinde barındırdığı için tavsiye ettiğimiz araba yarışı oyunları arasında yerini almaktadır.

NeedforSpeed™ No Limits Yükle

Bu muhteşem Android oyununu buraki linkten kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yorum yap