Need for Speed™ No Limits Android Oyunu Google Play Store'da

Need for Speed™ No Limits Android Oyunu Google Play Store’da

Need For Speed : No Limits oyunu Google Play Store adresinde ücretsiz olarak indirebileceğiniz şekilde yerini aldı.

Kullanıcılar tarafından beklenen Need For Speed : No Limits Android Oyunu meraklılarını sevindirerek Google Play Store’daki yerini ücretsiz olarak aldı. Şuan için oyunu indirmeye çalıştığınızda ön kayıt butonunu göreceksiniz ve tam olarak indirmeye açılmadı diyebiliriz. Oyundan bahsetmeden önce meraklılarının bir yandan sevindiğini ve bir yandan üzüldüğünü belirtmek isteriz. Çünkü oyunda benzin limiti var ve oyun gerçekten limitli olmuş. Art arda bir çok yarış yapamıyorsunuz çünkü benzin bitiyor ve beklemek zorunda kalıyorsunuz . Yada parayı basıyorsunuz ve herhangi bir şekilde bekleme derdi ile uğraşmıyorsunuz.


Oyuna geçecek olursak ise oyunun grafikleri ve her şeyi mükemmel şekilde tasarlanmış diyebiliriz. Zaten EA Games bu oyuna yoğunlaşmak için bir çok oyunu Google Play Store üzerinden çekmişti ve size yazımızda bunun sebebinden bahsetmiştik. Android yarış oyunları kategorisinde en iyi olmayı kafaya takam EA Games diğer oyunlarını gözden çıkartıp bu oyuna yoğunlaştı ve muhteşem bir oyun sundu kullanıcılarına diyebiliriz.

Oyunda yaşayan dünya da bulunacak ve sanırsam normal oyun konsollarından farksız bir oyun oynayacaksınız. Eğer sağlamda bir akıllı telefonunuz var ise artık diğer oyun konsollarına ihtiyaç bile duymazsınız çünkü oyunun özelliklerine şaşıp kalacaksınız. Oyunu çok merak ediyor ve hemen indirmek istiyorsanız aşağıdan indirebilirsiniz.

Need For Speed™ No Limits İndir


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.