NESCAFÉ 3ü1 Arada’dan yeni nesil gençlik uygulaması: NE’APP

Gençlerin sevgilisi NESCAFÉ 3’ü1 Arada, NE’APP isimli yepyeni uygulamasını “Hayatına Böyle Girsem NE APP’abilirsin?” sorusunu yönelttiği reklam filmiyle tanıtıyor.

  • 15 Ekim 2021
  • NESCAFÉ 3ü1 Arada’dan yeni nesil gençlik uygulaması: NE’APP için yorumlar kapalı
  • 558 kez görüntülendi.
NESCAFÉ 3ü1 Arada’dan yeni nesil gençlik uygulaması: NE’APP

Gençlerin sevgilisi NESCAFÉ 3’ü1 Arada, NE’APP isimli yepyeni uygulamasını “Hayatına Böyle Girsem NE APP’abilirsin?” sorusunu yönelttiği reklam filmiyle tanıtıyor. NE’APP ile buluşan gençler, uygulamanın sağladığı avantajlar sayesinde bedava NESCAFÉ 3’ü1 Arada’ların ve anında sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. 

NESCAFÉ 3’ü1 Arada’nın yeni nesil NE’APP uygulaması ile tüketiciler, NESCAFÉ 3’ü1 Arada paketlerinin içinden çıkan şifreleri giriyor, NE’APP üzerinden cüzdanlarında N-Puan biriktiriyor ve dijital hediyeler dünyasına adım atıyor. Dijital hediyelere ek olarak bedava ürün de kazanan tüketiciler, istedikleri NESCAFÉ 3ü1 Arada ürünlerini uygulamanın kullanıcısı olan bakkallardan anında temin edebiliyor. 

Aynı zamanda NE’APP uygulaması NESCAFÉ 3ü1 Arada’nın geleneksel promosyon kampanyasının katılımları içinde tüketiciye kolaylık sunuyor.

NE’APP uygulaması, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı