Teknoloji ve Haber Sitesi

Net Optik Şirinyer Şubesi yeni yerinde hizmete girdi

1975 yılından beri İzmirlilerin optik markası olan Net Optik, Şirinyer’deki yeni mağazasını hizmete soktu.

  • 17 Ekim 2022
  • Net Optik Şirinyer Şubesi yeni yerinde hizmete girdi için yorumlar kapalı
  • 53 kez görüntülendi.
Net Optik Şirinyer Şubesi yeni yerinde hizmete girdi

1975 yılından beri İzmirlilerin optik markası olan Net Optik, Şirinyer’deki yeni mağazasını hizmete soktu. 

Açılış törenine çok sayıda davetli katılırken vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Kemeraltı ve Gaziemir’de şubeleri bulunan Net Optik, Buca Menderes Caddesi üzerinde yeni yerine taşındı. 

Açılış kurdelesini firma sahiplerinden Yakov Araza’nın kızı Adel Araza ile firmanın 32 yıllık çalışanı Ali Saraç birlikte kesti. 

 

47 YILLIK MAĞAZACILIK TECRÜBESİ

47 yıldır hizmet veren Net Optik’le ilgili açıklamalarda bulunan firma sahibi Yakov Araza, “Net Optik kendi aile şirketimiz. 1975’de babam İzzet Araza Kemeraltı’nda ilk şube ile işe başladı. Bizim çocukluğumuz orada geçti. 2000 yılında Şirinyer, 2002 yılında da Gaziemir şubemizi açtık. Biz 3 şube ile butik olarak kalmak istiyoruz. Daha fazla mağazalaşmak istemiyoruz. Kendimizi ağaç olarak simgeliyoruz. Aşağı doğru köke doğru büyümeyi seviyoruz. Ağacın kökleri çok sağlam olsun istiyoruz.Her bir müşterimize ismi ile hitap ediyoruz. Bütün müşterilerimizin özel hissetmelerini sağlarız ve hepsini de tanırız. Bizim için hepsi çok özeldir.” 

 

DÜNYA MARKALARİ İLE ÇALIŞIYORUZ

“Ürün yelpazemiz çok geniş. Türkiye’deki tüm ithalatçı firmalarla çalışıyoruz. Rayban, Dolce Gabbana, Prada, Gucci, Carrera, Valentino, Versace, Burberry, Silhoutte, Tavat, Chiara Ferragni gibi bütün dünya markaları bizde yer alıyor.”

 

YENİ NESİL BİR DÜKKAN

Açılışa katılan davetliler sosyal medyadan duygularını dile getirirdi. Açılışla ilgili bir davetlinin “Bir mağaza hiç değil, bir dükkan evet, evet yeni nesil bir dükkan. Bu dükkan da çok şey var” ifadesi dikkat çekti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı