Netflix APK İndir

A man scrolls through a selection of viewing choices on the Netflix Inc. application on a tablet device in this arranged photograph in London, U.K., on Tuesday, Jan. 5, 2016. Netflix Inc., which delivered the best return of any stock in the S&P 500 last year, has ambitious plans for this year so it can produce something new next year: serious profits. Photographer: Chris Ratcliffe/Bloomberg via Getty Images

Uygulama Görselleri

Mobil teknolojiler, belki de günümüzün en çok rağbet gören teknoloji piyasalarından bir tanesi. Bu sektöre yatırım ise her geçen gün daha fazla büyüyor çünkü çoğu insan artık hemen hemen tüm işlerini, eğlencesini; laptop yahut masaüstü bilgisayar değil, tablet yahut mobil cihazlarından yapıyorlar. Oldukça rahat ve kallavi işleri bile günümüzde kotarabilen bu cihazların eğlence sektöründe de hatrı sayılır bir yeri olduğu aşikâr. Bunların en önemlilerinden Netflix de, Türkiye’ye açılır açılmaz Android uygulamasını tarafınıza sundu ve Netflix apk dosyaları harıl harıl aranmaya başladı bile. Crack halleri bile yapılan Netflix android uygulaması üzerinden, Netflix yapımı pek çok diziyi izleyebiliyor ve herhangi bir bilgisayara gerek duymadan oldukça rahat bir şekilde keyif yapabiliyorsunuz.

Aboneliklerinizi Yönetin

Netflix üzerindeki aboneliklerinizi yönetebileceğiniz uygulama, bu satın alma işlemlerini de destekleyerek ansızın biten aboneliklerinizi uzatmanızı / hediye almanızı sağlayabiliyor. Aboneliklerinizi kontrol edebileceğiniz, izlediğiniz son Netflix yapımlarını görebileceğiniz abonelik sisteminde profil uygulaması da oldukça başarılı çalışabiliyor.

Dizilerinizi Kesintisiz İzleyin

Dizilerinizi sınırsız kalitede, HD olarak rahatça izleyebileceğiniz gibi oldukça kolay bir biçimde kaliteyi düşürebilmeniz de mümkün. Örneğin, internet hızınız 3G ise, bu hızı destekleyecek kalitede de kesintisiz olarak diziyi izleyebiliyorsunuz. Mobil cihazlar üzerinde 1080P’ye kadar kalite seçeneği bulunan Netflix üzerinde herhangi bir uğraşa gerek yok.

Netflix’e Nasıl Abone Olurum?

Netflix Android uygulaması, abone olunmadan yahut üyelik gerçekleştirmeden dizileri takip edemeyeceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Aboneliğiniz varsa, Android üzerinden de aboneliğinize giriş yaparak dizileri takip etmeniz mümkün.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye gelen Netflix’in abonelik tipleri ise oldukça çeşitli. Dilerseniz pek çok cihazdan, dilerseniz tek cihaz için abonelik talebi gerçekleştirebilir ve kesintisiz Netflix keyfi sürebilirsiniz.

Netflix Android Uygulaması Yükle

Uygulamayı APK dosyasından yüklemek istiyorsanız buradaki linkten APK dosyasını indirelim.

Ardından indirdiğimiz klasörden APK dosyasını bulup kurulumu gerçekleştirelim.

Dilerseniz uygulamayı buradaki link sayesinden Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TechnStrikeo Android Oyunu (APK) İndir

Instapaper Android Uygulaması (APK) İndir