Netflix Nedir , Netflix Ne İşe Yarar ?

1

Netflix nedir diye soruyor olabilirsiniz yada nereden çıktı bu diye ancak dizi ve film severlerin bir çoğunun aslında çok iyi bildiği platformlardan bir tanesi. Bu platform Türkiye’ye yeni geldi ve kullanıma açıldı. Bundan dolayı gündem de Netflix’i görüyor olmanız doğal. Netflix ne işe yarar konusu ise oldukça basit yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok video ve dizileri takip edebilirsiniz. Bu platform yeni olarak kullanıma açılmasının şerefine 1 aylık ücretsiz olarak kullanılabilecek. Ancak ileride paket almanız gerekecek. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler aktaralım. Eminim ki bir çok dizi sever bu konudan haberdar ancak aramıza yeni katılacaklar için açıklayıcı bilgiler verelim.

Netflix Nedir ?

Netflix platformu sizlere takip ettiğiniz yabancı dizileri ve binlerce içeriği takip edebilirsiniz. Netlflix.com bağlantısından siteye ulaşabilir ve şuan için açılışa özel ücretsiz bir şekilde platformdan faydalanabilirsiniz. Ancak ay sonunda bu platform sizlere üyelik paketleri sunacaktır. Bu üyelik paketleri de kendine göre sınıflandırılır. Bu paketlerde ise sizlere görüntü kalitesine ve oturum sayısına göre fiyat sunulur. Yani aldığınız en sağlam paket sizlere daha iyi bir kalite sunarken aynı zamanda çoklu izleme olanağı sunar. Yani siz bir oda da farklı bir şey izlerken eşiniz diğer oda dan farklı bir diziyi takip edebilir. Ancak temel paketi alırsanız aynı anda yalnızca bir içerik izleyebilirsiniz.

Uygulama mobil cihazlarda da kullanılabilir durumda yani iPhone , iPad , Android cihazlarında yada Xbox , Playstation gibi platformlarda kullanabilirsiniz. Uygulamanın şuan için Türkçe dil desteği yok ancak bir süre sonra mutlaka Türkçe dil desteği gelecektir. Tabi bu biraz da talebe göre değişkenlik gösterir sanırsam.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.