Teknoloji ve Haber Sitesi

Niloya, 23 Nisan’da Minik Dostları ile Bir Araya Gelecek

TRT tarafından İstanbul Başakşehir Millet Bahçesi’nde birçok farklı etkinlik ile gerçekleşecek '23 Nisan Çocuk Şenliği' kapsamında ekranların sevilen çizgi film kahramanı Niloya da küçük dostları ile bir araya gelecek.

Niloya, 23 Nisan’da Minik Dostları ile Bir Araya Gelecek

TRT tarafından İstanbul Başakşehir Millet Bahçesi’nde birçok farklı etkinlik ile gerçekleşecek '23 Nisan Çocuk Şenliği' kapsamında ekranların sevilen çizgi film kahramanı Niloya da küçük dostları ile bir araya gelecek. Renki bir o kadar da eğlenceli mutluluk dünyasının kapılarını 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde açacak olan çizgi kahraman, miniklerle unutulmaz anılara imza atacak.

 

Eğitici ve öğretici içerikleri ile 7’den 70’e herkes tarafından büyük beğeni toplayan Niloya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda en yakın dostlarını yalnız bırakmıyor.  23 Nisan sabahı TRT Çocuk ’da yayınlanacak yeni bölümleri ile miniklere adeta bayram hediyesi verecek olan çizgi kahraman, TRT tarafından Başakşehir Millet Bahçesi’nde 10:00 – 17:00 saatleri arasında düzenlenecek '23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılımı ile sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşatacak.

 

Eğlenceli ve Keyif Dolu Anlar Yaşatacak

Doğru beslenme, kişisel bakım, çevre ve hayvan sevgisi konularında çocuklara eğitici ve öğretici mesajlar veren Niloya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı TRT tarafından Başakşehir Millet Bahçesi’nde düzenlenecek '23 Nisan Çocuk Şenliği'nde kutlayacak. Çizgi kahraman, çocuklara anne ve babalarıyla birlikte keyifli bir zaman dilimi sunacak.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı