Nur Fettahoğlu yeni reklam filminde “Cildim Onunla Her Yaşta Güzel” dedi

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Nur Fettahoğlu, Yaş Uzmanı serisinin yeni reklam filmi için kameralar karşısına geçti.

  • 06 Eylül 2021
  • Nur Fettahoğlu yeni reklam filminde “Cildim Onunla Her Yaşta Güzel” dedi için yorumlar kapalı
  • 1.037 kez görüntülendi.
Nur Fettahoğlu yeni reklam filminde “Cildim Onunla Her Yaşta Güzel” dedi

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Nur Fettahoğlu, Yaş Uzmanı serisinin yeni reklam filmi için kameralar karşısına geçti. Doğal görünümü ve bakımlı cildiyle öne çıkan ünlü oyuncu, "Cildimiz her yaşta güzel" vurgusu yaptı.

 

"Çünkü biz buna değeriz" sloganıyla 50 yıldır kadınlara güç veren L’Oréal Paris, çok sevilen cilt bakım serisi Yaş Uzmanı'nın yeni reklam filmini yayınladı.Markanın güzellik elçisi Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı filmde, başarılı oyuncunun zamana meydan okuyan güzelliği gözler önüne seriliyor.

 

Reklam filmi kapsamında yaşa uygun cilt bakımının önemine değinen Fettahoğlu"İhtiyacı olan bakımı sunduğumuzda her zaman güzelliğini koruyan bir cilde sahip olabiliriz. Biz kadınlara her yaş yeni bir güzellik katıyor. Yaş Uzmanı ise her yaşa özel bir krem sunuyor. Sadece ben değil, yapılan araştırmaya göre Yaş Uzmanı’nı deneyen 10 kadından 9’u cildinin onu çok sevdiğini söyledi*. Böyle bir markayı temsil etmek beni de çok mutlu ediyor” dedi.

 

L’Oréal Paris; 30’lu, 40’lı, 50’li ve 60'lı yaşların farklı cilt ihtiyaçlarına özel çözüm sağlayan Yaş Uzmanı ile kadınlara tek üründe 3 etki birden sunuyor. 

 

#CildimHerYaştaGüzel

 

*Şubat 2021 tarihinde IPSOS tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçları esas alınmıştır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı