Okula D&R’la yeniden merhaba!

Uzun yaz tatilinin ardından ders zili yeniden çalıyor.

  • 18 Ağustos 2021
  • Okula D&R’la yeniden merhaba! için yorumlar kapalı
  • 685 kez görüntülendi.
Okula D&R’la yeniden merhaba!

Uzun yaz tatilinin ardından ders zili yeniden çalıyor. Pek çok ailenin gündeminde okul ihtiyaçları ve kırtasiye alışverişi yer alıyor. Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, yeni eğitim öğretim yılını kaliteli, eğlenceli ve indirimli ürünleriyle karşılıyor. D&R’ın okula dönüş döneminde öne çıkan ürünleri arasında çantalar, defterler, kalemler, boyalar ve oyun setleri bulunuyor.

 

Çocuklar, okula D&R’la merhaba diyor. Ailelerin okul alışverişine dair her şeyi bulabilecekleri D&R, renkli ürünleriyle çocukların, kaçırılmayacak indirimlerle ebeveynlerin okula dönüş heyecanına ortak oluyor.

 

Çocukların ihtiyaç duyduğu ürünler, kaçırılmayacak fiyatlarla D&R’da

 

Alışveriş listesinin başında, bu yıl da öğrencilerin vazgeçilmez dostu okul çantaları yer alıyor. Çocuğunuzun favori kahramanlarının ya da sevdiği renklerin bulunduğu çantalara göz atabilirsiniz. D&R’da okul çantaları, 149 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor! 

 

Okula dönüş alışverişinde alınacak ilk ürünlerden defterler; kareli, çizgili, telli, spiralli ve farklı boyutlardaki modelleriyle D&R’da! 4,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan okul defterleri arasından çocuğunuzun ihtiyacına ve zevklerine göre istediğinizi seçebilirsiniz.

 

Onlarca çeşit kurşun kalem, renkli boyama kalemi, silgiler ve kalem kutuları da okul alışverişi listelerinde ön sıralarda yer alıyor. 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere, tüm Faber-Castell ürünlerinde 25 indirim D&R müşterilerini bekliyor. Aileler, aynı zamanda Bic’in tüm ürünlerine 30 indirimle sahip olabiliyor. 

 

Dersten sonra eğlence D&R’la devam ediyor

 

D&R’da, çocukların dersten arta kalan zamanlarında keyifli vakti geçirmesini sağlayacak, yaratıcılığı besleyen oyuncak alternatifleri yer alıyor. Sadece D&R’da bulabileceğiniz Başel Magic Bean Zeka Boncuk Puzzle’ın yanı sıra Başel Among Us Koleksiyon Yapım Seti, Among Us Spacerace Uzay Yarışı Kutu Oyunu ve Harry Potter Sihirli Sürpriz Kutu, çocuğunuz için tercih edebileceğiniz oyuncaklar arasında en başta yer alıyor.

 

Çocukların daimi sevgilisi Harry Potter temalı birçok ürün, okul alışverişinde miniklerin gözdesi oluyor. Bardak altlıklarından rozet ve pinlere, müzik kutusundan takvim ve kumbaraya, yastıktan flamaya kadar birçok Harry Potter ürünü, D&R’da çocukları bekliyor. 

 

Çocuklarına erken yaşta kitap sevgisini aşılayan aileler, okula dönüş sürecinde de kitapların gücüne başvuruyor. Sonsuzluk, Dostlarımız Hayvanlar, Mini Resim Atölyem ve Sıkı Dostlar-Aklım Bir Karış Havada başta olmak üzere, pek çok çocuk kitabı minik kitap kurtlarının okuyabileceği alternatifler arasında yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı