Order & Chaos 2: Redemption Android Oyunu Çıktı – Gameloft Eseri

Order & Chaos 2: Redemption oyunu android ve ios kullanıcıları çıktı. Muhteşem bir oyun olan Chaos 2 Gameloft imzası taşıyan bir oyun.


Gameloft WoW benzeri bir oyun yaptı ve gerçekten bir çok özelliği ile benziyor diyebiliriz. Chaos 2 Android oyunu yaşayan dünya – Open World özelliğine sahip oyunlardan bir tanesi. Oyunda istediğiniz gibi dolaşabilir , eşyalar satın alabilir ve gezebilirsiniz. Bu özelliği ile zaten WoW tarzı oyunu andırıyor ve henüz bu tarz bir oyun Android için gelmemişti ancak Gameloft yapmış olduğu oyun ile büyük beğeni topladı diyebiliriz. Şimdiden oyunda Türkler Akzirvedeyiz diye söylenmeye başlamışlar. Türkleri en çok sevindiren özellik zaten oyunun Türkçe desteğininde bulunuyor olması diyebiliriz.

Oyunda seçebileceğiniz ork, insan, elf, mendel ve kratan karakterleri bulunuyor. Aynı Knight , Wow gibi karakter açıp geliştirebiliyorsunuz. Oyunda yaşayan dünya özelliği Android oyunlara büyük fark yaratıyor. Bunun haricinde oyunda PVP ve bir çok zorlu görevde sizleri bekliyor.

Android iOS

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.