Panasonic Life Solutions Türkiye İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü

İnsan odaklı yaklaşımıyla yaşamı iyileştiren çözümler sunan Panasonic Life Solutions Türkiye, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Kariyer.

  • 21 Ağustos 2021
  • Panasonic Life Solutions Türkiye İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü için yorumlar kapalı
  • 511 kez görüntülendi.
Panasonic Life Solutions Türkiye İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü

İnsan odaklı yaklaşımıyla yaşamı iyileştiren çözümler sunan Panasonic Life Solutions Türkiye, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Kariyer.net tarafından bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında ödüle layık görüldü. Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net, yürüttüğü titiz değerlendirme sürecinde kurumların iş başvurularını ele alış biçimini inceledi. Panasonic Life Solutions Türkiye’nin yeni iş başvurularında adayları cevaplama oranının yüzde 99 ve üzeri, ortalama cevap süresinin ise 21 gün ve altı gibi kısa bir zaman olması, kurumun Kariyer.net tarafından ‘İnsana Saygı’ ödülüne layık görülmesinde etkili oldu.

 

Kutlu: “İnsana saygı tüm süreçlerimizde içselleştirdiğimiz bir kavram”

İnsana yatırım ve çalışan odaklı yaklaşımların şirketleri ileriye taşıyan ana unsurlardan biri olduğuna dikkat çeken Panasonic Life Solutions Türkiye, İK ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mutlu Kutlu, İş yaşamında fark yaratmanın ve sürdürülebilir başarılar elde etmenin yolu insana ve kurumsal kültüre verilen değerden geçiyor. Gücünü çalışanlarından alan kuruluşumuz, takım halinde çalışma kültürüyle faaliyetlerini sürdürüyor ve en önemli kaynağını insan olarak görüyor. Bu anlayıştan hareketle, kuruluşumuza yapılan her iş başvurusunu insana verdiğimiz değerin ortaya koyduğu sorumlulukla, hassasiyet içerisinde ele alarak titizlikle inceliyoruz ve en kısa sürede cevaplıyoruz. Kurum olarak içselleştirdiğimiz bu yaklaşımın, İnsana Saygı Ödülü ile taçlandırılması bizi son derece mutlu etti. Panasonic Life Solutions Türkiye olarak hepimizi onurlandıran bu ödül, insan kaynakları alanında kurduğumuz sistemleri daha üst seviyelere taşımada itici bir motivasyon unsuru olacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı