PAW Patrol 20 Ağustos’ta vizyonda

Spin Master Nickelodeon ve Paramount Pictures ile birlikte Paw Patrol® filminde seslendirme yapacak yıldızları açıklamaktan gurur duyar:  Iain Armitage, Marsai Martin, Will Brisbin, Jimmy Kimmel, Randall Park, Tyler Perry, Yara Shahidi, Dax Shepard ve Kim Kardashian West.

  • 21 Ağustos 2021
  • PAW Patrol 20 Ağustos’ta vizyonda için yorumlar kapalı
  • 466 kez görüntülendi.
PAW Patrol 20 Ağustos’ta vizyonda

Spin Master Nickelodeon ve Paramount Pictures ile birlikte Paw Patrol® filminde seslendirme yapacak yıldızları açıklamaktan gurur duyar:  Iain ArmitageMarsai MartinWill BrisbinJimmy KimmelRandall ParkTyler PerryYara ShahidiDax Shepard ve Kim Kardashian West.

Dünyanın önde gelen eğlence şirketlerinden Spin Master Corp. (TSX:TOY), Nickelodeon Movies ve Paramount Pictures ile işbirliği içinde, PAW Patrol filmi için yıldızlardan oluşan bir seslendirme kadrosuyla vizyona girdi.  Kim Kardashian West, Dax Shepard (“Chips”, “Idiocracy”), Jimmy Kimmel, Tyler Perry (“The Star”), Yara Shahidi (“Black-ish”), Randall Park (“Fresh Off The Boat”, “The Star”, “The Interview”), Iain Armitage (“Young Sheldon”), Marsai Martin (“Black-ish”) ve Will Brisbin’in (“Forbidden Playground”) seslendirmesini yaptıklatı film, yapımcılar ve yaratıcıların uzaktan iş birliği içerisinde tamamlandı.

Paramount Pictures tarafından hayata geçirilen sinema filmi, Spin Master Entertainment tarafından üretilen ve Nickelodeon tarafından yayınlanan ödüllü, okul öncesi çocuklar için hazırlanmış çizgi diziye dayanıyor.

Bu sürekli büyüyen eğlence serisinin yeni bir bölümünü temsil eden PAW Patrol uzun metrajlı filmi animasyon ustası Cal Brunker (Nut Job 2: Nutty By Nature; Escape From Planet Earth) tarafından yönetiliyor. Spin Master Entertainment’ın Başkan Yardımcısı Jennifer Dodge, filmin yapımcılığını üstlenirken, Spin Master’ın Kurucu Ortağı ve Eş CEO’su Ronnen Harary, Spin Master Stratejik Ortaklık ve Franchise Geliştirme Başkan Yardımcısı Adam Beder ve Peter Schlessel yönetici yapımcılığını üstleniyorlar.

PAW Patrol animasyon filmi, Spin Master’ın Eğlence bölümünün çalışmalarında yer alan birkaç uzun metrajlı filmin ilki olacak.

Sinopsis

Ryder ve arkadaşları, Belediye Başkanı Humdinger’in hareketli şehre yapacağı kötülükleri durdurmak için Adventure City’ye çağrılır. Şimdiye kadarki bu en büyük Paw Patrol hikayesinde, heyecanlı görevler, yeni karakterler ve harika yeni araçlar size bekliyor!

– “Hiçbir şehir çok büyük; hiçbir yavru köpek ise çok küçük değildir!”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı