PerisCope Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır ?

Konuya puan ver!

Teknolojinin gelişmesiyle devam eden aktif uygulamalar sayesinde, insanların sosyal hayattaki işleri de oldukça kolay bir hali aldı. Bu durum karşısında her geçen gün yenilenmeye devam eden teknoloji, birbirinden yeni uygulamaları ile çığır oluşturmaya, büyümeye devam etmektedir. Özellikle sosyal medyalarda farklı boyutlarda yer alan PerisCope, Twitter destekli bir ağa bağlı olması ile daha dikkat çekici bir kitlenin içine girmeyi de hedeflemektedir. Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı, bildirim ayarlarını nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz, size bu konuda rehber olacağız. Makalemizi okumaya devam edin lütfen!

PerisCope Bildirim Ayarları Nasıl Uygulanmaktadır ?

Öncelikle bu bildirimler sizi oldukça memnun edebilecek bir karenin içinde yer almaktadır. Sizin memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlayan, PeriCope, size her detay konusunda ayrıntılı bir şekilde bildirim sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde yönetim panelinizi en iyi şekilde yönetecek ve ayarlarınızı istediğiniz hedefe yönlendirebileceksiniz. Bu uygulamada sizi bir tek İngilizce diline sahip olması zorlayacaktır. Bu yüzden hangi uygulama ne işe yarıyor, isterseniz işinizi biraz daha kolaylaştıralım ne dersiniz?

Followed User Goes LIVE; Bu uygulamada, sizin çevrim içi olduğunuzda hatta başkalarının çevrimiçi olduklarına dair, komut sizi hemen yönlendirecektir. Bu sayede takipçi listenizi daha hızlı bir şekilde arttırma şansını yakalayacaksınız.

User Follow You; Yeni bir takipçiniz olduğunda bu bildirimi alacak, o kişileri görebilecek dilediğiniz zaman engelleye bileceksiniz. Seçim sizin.

Suggested First Time Broadcast; Tavsiye edilen ilk yayınları size bildirerek izleme şansınızı da arttıracak böylece ilk yayınlarda önce sizin haberiniz olacaktır.

Followed User Shares Broadcast; Takip ettiğiniz kanal ve yayınları daha iyi bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Autosave Broadcast; Yayınları otomatik kaydederek, tekrardan izleme şansını sunmaktadır.

Yorum yap