Foto Editörü – Photo Editor APK İndir

Uygulama Görselleri

Photo Editor Pro, oldukça gelişmiş özellikleri sayesinde fotoğraflarınızı benzersiz birer sanat harikasına çevirmeniz konusunda size yardımcı olabilecek bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Telefonunuz ile yapmak istediğiniz her türlü fotoğraf düzenlemesini sizin içi kısa sürede ve oldukça kolay bir şekilde yapabilecek bir fotoğraf düzenleme uygulaması düşünün, ardından bu uygulamanın Photo Editor Pro olduğunu farkedeceksiniz.

Onlarca etiket ve fotoğraf düzenleme filtresi yalnızca fotoğraflarınızı eşsiz yapmak için vardır.

Onlarca özellikten bazıları

Otomatik fotoğraf iyileştirme özelliği sayesinde fotoğraflarınız kısa süre içerisinde güzelleşir. Yüzlerdeki sivilce ve siyah nokta gibi lekeler kapanır harika bir selfie çekmiş olursunuz.

Harika fotoğraf efektleri sayesinde fotoğraflarınıza anlam yükleyin. O fotoğrafa özel renk tonlamaları yapmanız sayesinde fotoğrafaınız adeta bakan kişi ile konuşacak.

Oldukça eğlenceli çıkartmalarla arkadaşlarını eğlendirebilirsin.

Kare fotoğraf kırpma ve bu kare alana sığdırılacak bölgeyi ayarlayabilmen sayesinde sosyal medya profillerin için en iyi fotoğrafı çekmiş olacaksın.

Parlaklık, renk tonlaması ve keskinlik gibi her ince detay Photo Editor Pro uygulamasıyla elinin altında, farklı hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymayacaksın.

Bulanıklaştırma ve kristalize özelliği sayesinde fotoğraflarda göstermek istemediğin kişileri kolayca gizleyebilirsin.

Renk sıcaklığı sayesinde çok daha samimi bir fotoğraf çekebileceksin.

Odak özelliği sayesinde fotoğrafın bir bölgesini odak merkezi yapabilir, bu bölgenin dışındaki nesne ve kişileri daha az dikkat çekecek şekilde düzenleyebilirsin hem de yalnızca bir dokunuşla.

Foto Editörü – Photo Editor APK

Photo Editor APK dosyasını indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden uygulamanın APK dosyasını bulup kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon ile de uygulamayı açıp fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Play Store adresinden de indirmeniz mümkün.

Photo Editor APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap