Piapiri'de yatırım hesabı açan herkese ücretsiz teknik analiz eğitimi

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co’nun yatırımcıların ihtiyaçları olan her şeye tek platform üzerinden ulaşmasını sağlayan fintech girişimi Piapiri, yeni özelliklerini hayata geçirdi.

  • 12 Nisan 2023
  • Piapiri'de yatırım hesabı açan herkese ücretsiz teknik analiz eğitimi için yorumlar kapalı
  • 233 kez görüntülendi.
Piapiri'de yatırım hesabı açan herkese ücretsiz teknik analiz eğitimi

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co’nun yatırımcıların ihtiyaçları olan her şeye tek platform üzerinden ulaşmasını sağlayan fintech girişimi Piapiri, yeni özelliklerini hayata geçirdi. Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla ücretsiz bir şekilde sunan Piapiri, yatırımcıların halka arzlara katılımlarına olanak sunmaya başladı. Ayrıca Piapiri’de yatırım hesabı açan herkes, teknik analiz eğitimine ücretsiz ulaşabilecek.  

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, hayata geçirdiği yeni dijital girişimi Piapiri ile artık yatırımcıların halka arzlara katılımlarına imkân sağlıyor. Dijital bir yatırım ekosistemi sunan Piapiri, yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor.

ÜNLÜ & Co analistlerinin özenli çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o dönem en beğendikleri hisse senetlerinden oluşan Model Portföy’ün de yer aldığı Piapiri; Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Piapiri’de yatırım hesabı açan herkese teknik analiz eğitimi ücretsiz

Müşteri olmak için herhangi bir hesap açılış ücreti ya da hesap işletim ücreti talep etmeyen Piapiri’de, “Müşteri ol” adımından görüntülü görüşme ya da kuryeli model ile hesap açılışı tamamlanabiliyor. Üstelik Piapiri’de yatırım hesabı açan herkes, üç bölümden oluşan teknik analiz eğitimine ücretsiz erişebiliyor. Teknik analiz eğitimi sayesinde yatırımcılar, işlem yapılacak enstrümanları tanıma ve finansal okuryazarlıklarını artırma konusunda önemli bir fırsat yakalayacaklar. Bu kapsamlı eğitim ÜNLÜ & Co’nun tecrübeli Araştırma Direktörü Tolga Kudaloğlu tarafından hazırlandı.

“Piapiri’yi geliştirirken, müşterilerimizin geri bildirimlerini ön plana alıyoruz” 

ÜNLÜ & Co Dijital Kanallar ve İş Geliştirme Direktörü İlker Özten konuyla ilgili, “Piapiri ile amacımız, güvenilir, kişiselleştirilebilir, kullanıcı deneyimi yüksek, değerli bilginin paylaşımına önem veren bir platform yaratmaktı. Piapiri ile yatırım yapacak herkese maksimum faydayı sağlamak istiyoruz. ÜNLÜ & CO çatısı altında sunduğumuz nitelikli yatırım danışmanlığı hizmetini, Piapiri üzerinden herkese sağlıyoruz” diye konuştu. Kullanıcıların geri bildirimlerine çok önem verdiklerini ifade eden Özten, “Müşterilerimizle görüşmeye devam ederek, topladığımız talepleri ve önerileri Piapiri’yi geliştirmekte kullanıyoruz. Son olarak eklediğimiz halka arz özelliği ile yatırımcılar halka arzlara başvurularını Piapiri üzerinden kolayca yapabilecekler. Kullanıcılarımız için fayda sağlamaya yönelik çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı