Poke Topu Bitti Ne Yapmalıyım , Poke Stop Nerelerde Bulurum ?

0

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda ise sizlere Pokemon Go! oyununda poke topu bitti ise ne yapmanız gerektiğini ve poke topu nasıl kasılır bundan bahsedeceğiz. Poke toplarınız bittiği zaman normalde oyun içerisinden topları satın alabiliyorsunuz ancak bunlara hiç gerek yok. Para vermekten ise çıkacağınız ufak bir gezinti ile yüzlerce topu çok kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Ancak tabi ben gezmek ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız hemen oyun üzerinden poke toplarını satın alın.

Diğer bir yol ise Poke Stop aramak olacak. Poke Stoplardan genellikle 3 -4 poke topu veriyor ve yanında ekstra yumurta ve bazı eşyalar verme ihtimali var. Peki bu Poke Stop’ları nereden bulabilirsiniz bundan bahsedelim.

Poke Stop Nerelerde Bulurum ?

Poke Stopları eğer kolaylıkla bulmak istiyorsanız Google Maps uygulamasına sahip olmanız yeterli olacaktır. Neden diye sorarsanız size kısaca şöyle açıklayayım. Oyun zaten navigasyonun üzerine kurulmuş bir oyun desek yalan olmaz. Reel dünyadaki yerler oyunda da bulunuyor. Google Maps üzerinden yapacağımız aramalar sayesinde bize en yakın Poke Stop merkezlerini seçebiliriz. Peki bu Poke Stoplar genelde nerelerde bulunur.

  • Camiler
  • Parklar
  • Heykeller
  • Spor Salonları
  • Kiliseler
  • Köprüler
  • ve diğer tüm tarihi mekanlar…

Yukarıdaki listeye daha bir çok toplum alanlarını ekleyebiliriz ancak konunun özünü anladığınızı varsayarak yazmadım. Google Maps’den yapacağınız “park” araması ile bulduğunuz bir parka gidin ve yüksek ihtimal Poke Stop’a rastlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.