Pokémon Benzersiz Yolculuklar yeni sezonu ile Türkiye’ye geliyor

Ash, Pikachu ve arkadaşlarının maceralarını konu alan Pokémon Benzersiz Yolculuklar dizisinin 25.

  • 09 Aralık 2022
  • Pokémon Benzersiz Yolculuklar yeni sezonu ile Türkiye’ye geliyor için yorumlar kapalı
  • 226 kez görüntülendi.
Pokémon Benzersiz Yolculuklar yeni sezonu ile Türkiye’ye geliyor

Ash, Pikachu ve arkadaşlarının maceralarını konu alan Pokémon Benzersiz Yolculuklar dizisinin 25. Sezonu Ocak ayı itibariyle Türkiye’deki Pokémon severlerin beğenisine sunuluyor.  Aralıksız aksiyona, geçmiş yolculuklardan tanıdık simalara ve yepyeni Pokémon keşiflerine hazır olun!

 

Bugüne kadar yayınlanan her içeriğinin heyecanla beklendiği Pokémon maceralarına bir yenisi daha ekleniyor. 6 Ocak 2023 tarihinde yalnızca Netflix’te gösterime girecek olan Pokémon Benzersiz Yolculuklar dizisi, Ash Ketchum ile Pikachu’nun yanı sıra oh ve Chloe’nin de Pokémon dünyasındaki maceralarını konu ediniyor. 

 

Ash, Goh ve Chloe’yiher zamankinden fazla riskin beklediği Dünya Taç Giyme Serisi turnuvası esnasında Ash, Pikachu ve Pokémon dostları yoğun bir eğitime giriyor. Bu sırada Goh, Mew projesinin üyesi olabilmek için birçok zorlu sınavla mücadele ederken Chloe ve Eevee ise Eevee’nin evriminin izleyebileceği farklı yollar hakkında bir karara varmaya çalışıyor. 

 

Siz de Pokémon Benzersiz Yolculuklar dizisinin yeni fragmanlarını tüm dünya ile aynı anda resmî Pokémon Youtube hesabından izleyebilirsiniz. Bu benzersiz yolculuğu kaçırmayın!

 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı