Pokemon Go iOS , iPhone İçin İndir (Hipstore)


Merhaba arkadaşlar bugün bende sizler gibi Pokemon GO oyununu iPhone cihazımda denemek istedim ve uygulamayı bulamadım çünkü henüz daha Türkiye için aktif edilmedi ancak bir yöntem ile aslında bu oyun çok kolay bir şekilde oynanabiliyormuş. Sizde eğer iOS 8 üzeri bir Apple cihaza sahip iseniz göstereceğim yöntem sayesinde oyunu çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. iPhone 4, iPhone 4s , iPhone 5/S , iPhone 6/S cihazları için bu yöntemi deneyebilirsiniz çünkü bu yöntem bizzat tarafımdan denendi. Dediğim gibi eğer iOS 8 üzeri bir sürüme sahipseniz muhtemelen herhangi bir hata almadan bu oyunu çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdi hemen bu adımlara geçelim. Bu kurulumu resimli olarak sizler için anlattık.

Pokemon Go İndir (iOS – iPhone)

1- Öncelikle buradaki siteye cihazımızdan giriş yapıyoruz.

2- Ardından Download seçeneğine tıklıyoruz.

pokemon go ios indir

3- Karşımıza Jailbrake yada Nonjailbrake seçeneği çıkacak. Telefonunuzda Jailbrake yapılmamıştır muhtemelen ve Non-Jailbrak kısmından Download Now seçeneğine tıklıyoruz.

pokemon go ios kurulum

4- Karşımıza gelen uyarıya Yükle diyerek yanıt veriyoruz ve oyunumuz inmeye başlıyor.

pokemon go ipone indir

İşlemimiz bu kadar arkadaşlar. Telefonunuzun arayüzünde oyunun inmeye başladığını göreceksiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere yorum atarak yardım istemekten çekinmeyin.

2. Yötem – iTunes Ülke Değiştirme

İkinci bir yöntem olarak ülke değiştirme yöntemini uygulayabilirsiniz. Pokemon Go ‘yu mağazadan indiremiyor olmanızın sebebi aslında ülke kısıtlamasından kaynaklanıyor. Eğer ülke değiştirirseniz bu sorunda otomatik olarak ortadan kalkmış olacak. iTunes iPhone için ülke değiştirme nasıl yapılır hemen sizlere anlatalım.

1- Öncelikle Ayarlar kısmına girdikten sonra App Store/iTunes Store kısmına tıklıyoruz.

itunes ulke degistirme

2- Ardından Apple Kimliği kısmına tıklayalım.

itunes ulke degistirme 1

3- Apple Kimliğine Göster seçeneğine tıklıyoruz.

itunes ulke degistirme 2

Bu işlemi de yaptıktan sonra sizlerden standart koşul şart kabullerini sunacak ve adres ve kredi kartınızı belirlemeniz gerekecek. Adres ve kredi kartını belirlemeye çalışırken kimi kullanıcıların kredi kartı geçerliliğe sahip olmadığı için uyarı alabilirler.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

7 Yorum Yapıldı