Pokemon Go Spawn Hilesi İle Efsanevi Pokemonları Bulun (Pokevision)

0

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda kesin olarak çalışan Pokemon Go Hile özelliğini sizlere sunuyoruz. Artık hangi pokemon nerde diye düşünme gibi bir sorununuz veya Efsanevi Pokemonları nasıl bulurum diye bir derdiniz olmayacak. Yakınınızdaki veya çok uzağınızdaki pokemonları dahi çok kolay bir şekilde yakalayabileceğiniz. Bir başka deyişle çok kısa süre içerisinde istediğiniz gibi en güçlü pokemonu elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere aşağıdan yorum atarak yardım isteyebilirsiniz. Adımları doğru bir şekilde uyguladığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini dahi verebiliriz.

Pokemon Go Spawn Hilesi Nasıl Yapılır ?

pokevision

Bu hileyi yapmayı anlatmadan önce bazı açıklamalarda bulunmak istiyorum. Bu site basit olarak bizlere hangi pokemonun nerede bulunduğunu gösteren bir site. Bu siteden her pokemonu görebilirsiniz sizden çok uzak dahi olsa. Dilerseniz bu siteyi kullanıp yürüyüp yada araba ile bölgeye gidebilirsiniz yada FakeGPS uygulamasını da kullanabilirsiniz tercih sizin. Ancak FakeGPS ile bir anda çok uzak mesafeye ışınlanırsanız oyundan banlanırsınız ve pokemonu alamazsınız. Bundan dolayı FakeGPS’si kullanacaksınız yavaş yavaş konum değiştirerek banlanmaktan kurtulabilirsiniz. Şimdi ise hilenin anlatımına geçelim.

  1. Buradaki adrese giriyoruz.
  2. Adrese girdikten sonra karşımıza bir harita çıkacak ve bu haritada her pokemonu görebilirsiniz.
  3. Bölgeye tıklarsanız farklı bölgede boş olan yerlerde de pokemon var ise gözükmeye başlar.
  4. Her 30 saniyede bir kırmızı butona basarak yenileme yapabilirsiniz.
  5. FakeGPS sayesinde bölgeye de ışınlanabilirsiniz.

Tekrardan son olarak belirtmek istiyorum. Fake GPS kullanırsanız ve çok uzak yere ışınlanırsanız banlanırsınız. Herhangi bir sorunuz olursa bizlere yorum atmaktan çekinmeyin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.