PUBG MOBILE PDP Projesinin Birbirinden Başarılı Tasarımları İstanbul’da Sergilendi

Dünyanın her yerinden oyuncuların ve tasarımcıların PUBG MOBILE için özel olarak tasarladığı çalışmalar İstanbul’daki PUBG MOBILE Content House’da sergilendi.

  • 10 Kasım 2022
  • PUBG MOBILE PDP Projesinin Birbirinden Başarılı Tasarımları İstanbul’da Sergilendi için yorumlar kapalı
  • 239 kez görüntülendi.
PUBG MOBILE PDP Projesinin Birbirinden Başarılı Tasarımları İstanbul’da Sergilendi

Dünyanın her yerinden oyuncuların ve tasarımcıların PUBG MOBILE için özel olarak tasarladığı çalışmalar İstanbul’daki PUBG MOBILE Content House’da sergilendi. En beğenilen tasarımlar oyuna eklenecek!

 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, topluluk odaklı ilk tasarım programı olan PDP projesinin (PTopia Design Project) en başarılı örneklerini İstanbul’da düzenlediği özel bir sergide meraklıları ile buluşturdu. PUBG MOBILE Ptopia Tasarım Projesi (PDP) oyuncular için olağanüstü oyun içeriği üretmek amacıyla kurulan ve dünyanın en iyi tasarımcıları için gerçekleştirilen bir iş birliğidir.

 

Tasarımlar içerik üreticileri, espor sunumları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bu tarz özel etkinliklere de ev sahipliği yapan PUBG MOBILE Content House’da sergilendi. 

 

Dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan yenilikçi fikirler toplayan ve kazanan oyuncuların çalışmalarını oyuna eklemeyi hedefleyen bu tasarım programı, aynı zamanda oyun severlere ve tasarımcılara oyun içeriği üretmek için büyük bir fırsat sağladı. Geçtiğimiz Haziran ayında başvurular ile tasarımların toplandığı bu özel proje Ağustos ayı sonunda jüri seçimi ile sona erdi.

 

Fan Art, Tasarım ve Cover olarak üç başlıkta oyuncular ve sanatçıların yaptığı bu tasarımlarda birbirinden başarılı örnekler sergilendi. PUBG MOBILE resmî sanat ekibinin üyeleri ve özel olarak davet edilen uzmanlar, finale kalan tüm tasarımları değerlendirdiler. Seçilen bazı tasarımlar ödül kazanacağı gibi aynı zamanda önümüzdeki dönemlerde PUBG MOBILE oyununa eklenecekler. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı