PUBG Single Player Modu Gelecek Mi?

Konuya puan ver!

Steam’da piyasaya sunulan ve giderek popülerliği artan Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) oyunu şimdiden milyonlara ulaştı. Dünyanın dört bir yanında online olarak oynanmakta olan Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) oyununu pek çok kullanıcı single player hikaye modunda oynamak istiyor. Oyunun kategorisi ve yapısı single player moduna uygun olduğu için yapımcı firmadan konu hakkında müjdeli bir açıklama bekleniyordu.

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) oyununun ne zaman hikaye modu ile piyasaya sunulacağı beklenirken sonunda konu hakkında açıklama geldi. Buna göre Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) single player hikaye modu gelecek mi? gelmeyecek mi? sorusunun cevabı verilmiş oldu ancak kullanıcılara çok da olumlu bir yanıt verilmedi.

Single Player Modu Gündemde Yok!

Playerunknown’s Battlegrounds oyununun yaratıcısı olarak bilinen Brandon Greene konu hakkında detaylı bir açıklama yaptı. Özellikle sosyal medya aracılığı ile seslerini duyurmaya çalışan oyun severler PUBG oyununu single player modunda piyasaya sunulup sunulmayacağını merak ederken konu hakkında açıklama Brandon Greene’den geldi.

Playerunknown’s Battlegrounds oyununun yaratıcısı Brandon Greene tarafından yapılan açıklama da şu anda single player konusunun gündem de olmadığı ve bunun için zamanlarının olmadığını söyledi. Peki PUBG oyunu single player moduna hiç mi sunulmayacak yoksa ilerleyen dönemlerde yapılacak olan çalışmalar ile oyun hikaye moduna dönüştürülecek mi?

Uzun Bir Süre Müjdeli Haber Verilmeyebilir

Şu anda PUBG oyun yapımcısı firma oyunu hikaye moduna çıkarmaya devam ediyor. PUBG özellikle online alanda oldukça tutuldu ve milyonlarca kitleye ulaştı bu yüzden gerek yapımcı gerek ise yapımcılar hataların giderilmesi, kullanıcıların güzel bir oyun deneyimi yaşaması için sürekli olarak çalışıyor. Yine oyuna güncellemeler yapılmaya çalışarak kullanıcılara yenilikler sunma hedeflenmektedir.

Şu anda PUBG oyununun single player’e gelmesi beklenmiyor ve bu konu hakkında yapımcının hiçbir çalışmasının olmadığı tahmin edilmektedir. Ancak ilerleyen dönemlerde oyunun online’de kullanıcı sayısı düşerse yapımcı bu sefer para kazanabilmek için aynı oyunu hikaye modu yani single player için dönüştürebilir. Tabi PUBG henüz yeni bir oyun olduğu için uzun bir süre daha listelerden silinmeyecek bu yüzden single player oldukça uzun bir süre sonra ancak çıkabilir.

Yorum yap