Reaper APK İndir

Konuya puan ver!

Oyun Görselleri

Reaper hakkında bilmen gereken en önemli şey bu oyunun epik bir oyun olduğu ve binlerce kişiyi öldürmek zorunda kalacak olmandır.

Büyülü ve muhteşem çizimlerle oluşturulmuş dünyadaki heyecana katılın ve size verilen kutsal sayısız görevi yerine getirmeye çalışın. Aslında vücudunuzda dolaşan kanınızda nasıl bir vahşilik olduğunu herkese gösterin hatta kendinizden sınırı olmayan bir kurt olarak söz ettirin.

Karakterinizin dilediğiniz becerisini geliştirin ve onlarca kılıç, zırh ve diğer materyal arasından dövüş stilinize en uygun olanını seçip satın alın. Her türlü spesifik özellikle ilgili geliştirmelerde senin sözün geçer. Reaper oyununda düşünebildiğin her türlü özelliği upgrade edebilir kendi karakterini dünyanın en korkulanı yapabilirsin.

Özellikler

  • Telefon, tablet veya TV’nizden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde oynayın.
  • Google Play’deki en başarılı oyunlar arasında olan Reaper, onlarca blog ve forumda ayın en iyi oyunu seçildi.
  • HID oyun denetleyicilerinin tamamını destekleyen Reaper ile oyun zevkinizi en üst düzeye çıkarın.
  • NVIDIA Shield desteği sayesinde bu analoğu da cihazınızla entegre edip oyun zevkinizi bir tık yukarı çıkarabilirsiniz.

Android TV

TV’de oynayabileceğiniz en iyi RPG oyununu keşfetmeye hazır mısın? Reaper’ı hemen indir ve oynamaya başla.

Uygulama içerisinde satın alabileceğin bazı ürünler bulunmaktadır ancak karakter seviyen 10 olana kadar oyunu tamamen ücretsiz de oynayabilirsiniz. Eğer oyun sizin için iyi bir hobi haline gelirse premium modu cuzi bir miktara satın alıp eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

İncelemeler

Gerçekten piyasadaki en iyi RPG oyunu diyebilirim: Son zamanlarda oynadığın en keyifli mobil oyunlardan birisi. – AndroidPollice

Düşmanların çeşitliliğinden ziyade her karakter için muhteşem çizimler oluşturulması oyuna daha ilginç ve eğlenceli bir hava katıyor. – PC Mag

Hexage gerçekten de tüm konsepti yakalamış durumda, bu oynadığım en güzel RPG oyunu. – The Android Arcade

Reaper APK İndir

Reaper APK dosyasını verilen linklerden indirdikten sonra indirmiş olduğunuz APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bularak oyunun kurulumunu APK dosyasını çalıştırarak başlatabilirsiniz. Oyunun kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen oyun ikonu ile oyunu başlatıp oyunu oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Play Store adresinden indirmeniz de mümkün.

Google Translate APKGoogle Play Store

Yorum yap