Red Bull 60 Seconds'ta Zamana Karşı Yarış Nova Norda ile Devam Ediyor

Yaratıcı projeleriyle farklı deneyimlere imza atan Red Bull, sanatçıların müzikal yeteneklerine odaklandığı Red Bull 60 Seconds ile zamana karşı bir yarış başlattı.

  • 21 Temmuz 2023
  • Red Bull 60 Seconds'ta Zamana Karşı Yarış Nova Norda ile Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 167 kez görüntülendi.
Red Bull 60 Seconds'ta Zamana Karşı Yarış Nova Norda ile Devam Ediyor

Yaratıcı projeleriyle farklı deneyimlere imza atan Red Bull, sanatçıların müzikal yeteneklerine odaklandığı Red Bull 60 Seconds ile zamana karşı bir yarış başlattı. Red Bull 60 Seconds’ın ikinci konuğu yerli sahnenin yetenekli sanatçısı Nova Norda oldu. Nova Norda’nın yerel enstrümanlarımızdan cura ile 60 saniye içinde sergilediği özgün performans, Red Bull Türkiye’nin Instagram ve TikTok hesaplarında dinleyicilerle buluştu.  

Türkiye’nin yetenekli müzisyenlerinin yalnızca 60 saniye içinde yaratıcılıklarını konuşturduğu performansların yer aldığı Red Bull 60 Seconds video serisi, yeni isimlerle devam ediyor. Red Bull 60 Seconds’ın ikinci konuğu, elektro-pop tarzı ile dikkat çeken Nova Norda oldu. Müzisyenlerden daha önce deneyimlemedikleri yerel müzik aletlerini kullanmalarını isteyerek yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlayan Red Bull 60 Seconds’ın yeni bölümü, Red Bull’un Instagram ve TikTok hesaplarından izlenebiliyor. 

Önümüzdeki günlerde yeni isimlerin katılımıyla Red Bull 60 Seconds’ın etkileyici performansları devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı