Reebok, “LEGACY” Serisinin İlhamını Jabbar’ın “MİRAS” Şarkısıyla Geleceğe Taşıyor

Reebok, her sezonun vazgeçilmezi olan ikonik retro-futuristik serisi “Legacy”nin mirasını geleceğe aktarmak için herkesi geleceğe bir söz bırakmaya davet etti.

  • 14 Aralık 2021
  • Reebok, “LEGACY” Serisinin İlhamını Jabbar’ın “MİRAS” Şarkısıyla Geleceğe Taşıyor için yorumlar kapalı
  • 405 kez görüntülendi.
Reebok, “LEGACY” Serisinin İlhamını Jabbar’ın “MİRAS” Şarkısıyla Geleceğe Taşıyor

Reebok, her sezonun vazgeçilmezi olan ikonik retro-futuristik serisi Legacy”nin mirasını geleceğe aktarmak için herkesi geleceğe bir söz bırakmaya davet etti. Reebok takipçileri ve influencerların cümlelerinden ilham alan Jabbar imzalı “Miras” şarkısı dinleyicilerle buluşmaya hazır.

 Reebok, geçmişin ilhamıyla gelecek için tasarladığı “Legacy” serisi için Jabbar’la biraraya gelerek geleceğe miras niteliğinde bir şarkı hazırladı. İlk olarak 28 Ekim’de Reebok takipçilerinin @Reeboktr instagram hesabı üzerinden bıraktıkları yorumlardan esinlenilerek şekillenmeye başlayan şarkının sözleri, 30 influencer’ın katılımıyla gerçekleştirilen 7 saatlik bir workshop etkinliğinde Jabbar imzasıyla son halini aldı.

Legacy” koleksiyonundan ilham alan Miras” şarkısı, koleksiyonunun odağını oluşturan sürdürülebilirlik, sokak kültürü, kapsayıcılık, farkındalık, teknoloji ve özgürlük kavramlarına değiniyor. Miras şarkısının çıkış noktası olan bu yedi tema, klip çekiminin de gerçekleştirildiği etkinlik alanına kurulan zen bahçesi ve Tamer Nakışçı enstelasyonlarıyla somutlaştırılarak karşımıza çıkıyor.

Reebok “Legacy” serisi için hazırlanan ve geleceğe mirası anlatan “Miras” şarkısı, Jabbar’ın etkileyici yorumu ve Berk Turhan yönetmenliğindeki eğlenceli klibiyle Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı