Roblox APK İndir

Roblox APK İndir
4 (80%) 1 puan[s]

Oyun Görselleri

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan Roblox evrenine merhaba deyin. Ay içerisinde toplamda 30 milyondan fazla oyuncu tarafından eş zamanlı olarak arkadaşlarıyla oynanan 3D grafiklerle donatılmış Roblox evreni halen keşfedilmeyi bekliyor. Sanal dünyadaki yerinizin neresi olduğunu öğrenmek ya da olmanız gereken yeri haketmek için çok çalışmanız gerekiyor. Bir atronot, taş ocağında bir madenci ya da polis olabilirsin ancak sanal hayatını nasıl geçireceğini iyi bilmen gerekiyor. Her türden mesleği yapabileceğin Roblox oyunundaki amacın sanal hayatında başarılı bir kişi olmak ve milyonlarca kişiden oluşan sanal dünyada kendi ilişkilerini kurmak.

Her gün yenilenen farklı senaryolarla oyun her geçen gün daha eğlenceli hale geliyor, bir gün dünyayı istila eden zombilerle savaşmanız gerekiyorken bir gün uzaya gönderilecek mekiğin içerisindeki kişi olmanız gerekebiliyor. Roblox oyununda düşmanınız diğer arkadaşlarınız değil kendinizsiniz, hakettiğiniz yere ulaşmak için çok çalışmanız ve yeterince Roblox toplamış olmanız gerekiyor.

Geniş tabanlı Çevrimiçi Çok Oyuncu

Bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan ve sanal gerçeklik gözlüklerinden sanal dünyaya bağlanan milyonlarca kişi seninle aynı amaç için Roblox’ta bulunuyor; keşfetmek! Roblox kullanıcılar tarafından oluşturulan bir sanal dünya ve her geçen gün büyüyüp gelişmekte. 700 binden fazla kişinin katkılarıyla oluşturulan sanal dünya her geçen gün yeni üretimler yapmakta ve buranın keşfedilmesi için ancak heyecanlı bir kaşif olmanız gerekmekte.

Kişiselleştirilebilir karakterler

Karakterinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz onlarca materyal var. İster kendinize ister sevdiğiniz bir ünlüye benzeyin, Roblox evreninde görünümün hiç önemi yok sadece işe yarar bazı şeyler üretmeye çalış!

Oyun içerisinde arkadaşlarınızla sohbet edebilir, gruplar kurabilirsiniz. Anlık olarak arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanızı sağlayan Roblox dünyası seni bekliyor.

Oyun tamamen ücretsiz şekilde oynanabilir ancak uygulama içerisinde satın alınabilecek bazı öğelerde bulunur. Eğer bu öğelerin satın alımını görmek istemiyor ya da yanlışlıkla satın almaktan çekiniyorsan Android Play Store’a giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından uygulama içi satın alımları PİN ile korunacak şekilde düzenleyebilirsin. Bu sayede bu tarz satın alım işlemlerinde ek bir güvenlik önlemi alınır ve satın alım için 2 farklı doğrulama yapman gerekir.

Roblox APK İndir

Roblox APK dosyasını verilen linklerden Android işletim sistemli cihazınıza indirdikten sonra yapmanız gereken APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bularak oyunun kurulumunu başlatmak olacak. Oyunun kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon ile oyunu oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunu Google Play Store adresinden de indirebilirsiniz.

Roblox APKGoogle Play Store

Yorum yap