Saadet Özsırkıntı “Kamera Kayıt Dediği An Benim İçin Her Şey Değişiyor’’

‘’Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve seyirciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum.

  • 05 Eylül 2021
  • Saadet Özsırkıntı “Kamera Kayıt Dediği An Benim İçin Her Şey Değişiyor’’ için yorumlar kapalı
  • 545 kez görüntülendi.
Saadet Özsırkıntı “Kamera Kayıt Dediği An Benim İçin Her Şey Değişiyor’’

‘’Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve seyirciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum.’’

‘’İstanbul vazgeçilmezim.’’

‘’Benim için önemli olan taşıdığım kıyafetin içinde rahat olmak ve kendimi içinde iyi hissetmek.’’

 

Medya dünyasının prestijli ödülleri arasında gösterilen Dünyanın Dijital Enleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu” ödülüne layık görülen, O Ses Türkiye ve Survivor Panorama’nın güzel sunucusu Saadet Özsırkıntı, TV 8’de başlayan sunuculuk kariyeri ve kendisine dair merak edilenleri MAG Ağustos sayısına anlattı…

 

Dijital Dünyanın Enleri ödül töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu ödülüne layık görülen Saadet Özsırkıntı MAG okurlarına özel açıklamalarda bulundu. Başarısının sırrıyla ilgili konuşan Özsırkıntı’’ Hayatım boyunca hep çok istediğim bir meslekti. Gerçekten çok severek yapıyorum. Kamera kayıt dediği an benim için her şey değişiyor. Kendimi çok iyi hissediyorum. Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve seyirciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum. ‘’dedi.

Türkiye ve Dünya’da gezmekten en çok zevk aldığı yerlerden bahseden Saadet Özsırkıntı ‘’İstanbul vazgeçilmezim. Ege bölgesi taraflarını da gezmeyi çok ama çok seviyorum. Oralar bana çok huzur veriyor bir de Barcelona ve Paris’i çok seviyorum’’ dedi. Tatil rotası için ise ‘’Bodrum zaten vazgeçilmezim, orada evimiz olduğu için her sene mutlaka Bodrum’da oluyorum. Bu sene de Bodrum, Göcek ve Fethiye ye gittim’’ diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı