Saç ektirecekler dikkat: işin sırrı sertifikalı doktorlarda

Saç ekimi konusunda Türkiye, dünyanın tercih ettiği ülkelerin başında gelmesine rağmen son dönemde uzmanlığı yeterli olmadığı halde saç ekimi yapan merkezler yüzünden akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı.

  • 20 Eylül 2021
  • Saç ektirecekler dikkat: işin sırrı sertifikalı doktorlarda için yorumlar kapalı
  • 379 kez görüntülendi.
Saç ektirecekler dikkat: işin sırrı sertifikalı doktorlarda

Saç ekimi konusunda Türkiye, dünyanın tercih ettiği ülkelerin başında gelmesine rağmen son dönemde uzmanlığı yeterli olmadığı halde saç ekimi yapan merkezler yüzünden akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı.

 

Peki iyi bir saç ekim merkezi nasıl olmalı?

 

 

Yaklaşık 12 yıldır, Türkiye'de saç ekimi hizmeti veren Miracle Hair Clinic (Hair Transplant Turkey) farklı saç ekimi teknikleri ve zengin plazma tedavileriyle küresel ölçekte faaliyet gösteriyor.

 

Sadece saç ekiminde değil, saç dökülmesinin engellenmesi, saç bakımı, ekilen saçların izlenmesi alanlarında hem tedavi, hem tedavi sonrası hizmetleri Miracle Hair Clinic uzmanları saç ektirmeyi düşünenlere şu uyarılarda bulundu;

 

1 – Saç ektireceğiniz merkezi iyi seçin! Saç ekimi yaptıracağınız merkezde mutlaka uzman doktorların, ameliyathane ekipmanlarının, profesyonel saç ekim elemanlarının, profesyonel hemşirelerin olmasına özen gösterin

 

2 – Saç ekimi yaptıracağınız uzmanın, ekim sonrası size vereceği ilaçları ve bakım ürünlerini mutlaka araştırın.

 

3 – Saç ekimi yaptırdıktan sonra da sizinle iletişimde kalacağına inandığınız bir yere saç ektirin.

 

4- Sadece saç değil, özgüven ektireceğinizi unutmayın! Eğer sırf daha "ekonomik" diye merdivenaltı bir yeri tercih ederseniz hem saçınızı, hem de özgüveninizi kaybedeceğinizi unutmayın…

 

 

Bu uyarı yapan Miracle Hair Clinic İstanbul (Hair Transplant Turkey) başarısını Avrupa ve Amerika'nın her yerinden hastalar alarak ve onları saçlarına kavuşturarak büyüyen bir saç ekim merkezi.

 

Miracle Hair Clinic, hastalarının tedavi süresi boyunca sağlıklı olmalarını sağlamayı, hastalarının aldığı hizmetin kalitesini her daim üst düzeyde tutmayı ve danışanlarının içinin rahat olmasını sağlamak için sağlam bir müşteri hizmetleri sistemi kurmayı ilke edindi.

 

Miracle Hair Clinic İstanbul, tedavi süresince danışanlarına;

– Birçok dilde 7/24 Müşteri Hizmetleri (Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca)

– 5 yıldızlı otellerde konaklama

– Muayene, ameliyat ve takip için uzman ve profesyonel saç ekimi uzmanları

– Hemşireler ve asistanlardan oluşan iyi eğitimli ve sertifikalı tıbbi ekip

– Ameliyat sonrası dönem için gerekli tüm ilaçları ve bakım ürünlerini içeren Full Medical Kit

– İyileşme sürecinin başarıyla tamamlanmasını sağlamak için takip sistemi sunuyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı