Şampiyonlar dışında herhangi bir dereceli kulübü kabul etmiyor

  • 30 Kasım 2021
  • Şampiyonlar dışında herhangi bir dereceli kulübü kabul etmiyor için yorumlar kapalı
  • 420 kez görüntülendi.
Şampiyonlar dışında herhangi bir dereceli kulübü kabul etmiyor

Aoğlu Belediye Başkanı, cumhurbaşkanı olduktan sonra hayatının neredeyse tamamen değiştiğini belirterek, “Özel ve sosyal hayat ciddi şekilde etkilendi.

Burada toplumun desteği son derece önemlidir. Bazen içseldir, bazen maddidir. Her şeyden önce yanımızdalar ve bize her zaman moral veriyorlar. Ayrıca forma satışlarında en yüksek reytingleri, yüksek reytinglerle de seyirciyi kırdık. Bu katkılar küçümsenemez. Hepimiz çocuğun nafakasından tepeden tırnağa çöpe attık ve bir kombinasyon aldık. Onların desteği olmadan bu sektörden çıkmamız kolay değil. Sorunun özü budur, aslında entegrasyon. ”

Kümülatif veriler değerlendirilmelidir. Kaç oyuncu alındı, kaç oyuncu satıldı ve ne kadar gelir elde edildi. Genel olarak olumsuzsanız, bu bir başarısızlıktır. Bu, başarısızlığı aşma hatasıdır. Aldığınız oyuncuların verimliliği değerlendirilmelidir. 10 oyuncu harcadın, kaç tane aldığın böyle değerlendirilmeli. İdari karar gibi. Sonuçlara dönerek bakarsınız.Bilançoya spor yönetimi açısından bakarsanız, hatalarınızdan ders alır ve aynı hataları tekrar etmezseniz başarılı olursunuz. “