Samsung Ekran Kilidi Şifresi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (1 Kullanıcı: 5,00/ 5)
Loading...

Samsung ekran kilidi kırma yada ekran kilidi şifresi bulmak çok basit. Eğer ekran kilidin şifresini unuttuysanız sizlere vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz. Eski Samsung telefonumuzun şifresini aklımızda tutamamış olabiliriz yada yeni girdiğimiz bir şifre tam hafızaya kazınmadığı için aklımızdan çıkmış olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı eğer şifreyi bulmak zorundaysanız Samsung’un kendi sunduğu hizmet ile çözmeni çok kolay olacaktır.


1.Çözüm

1- Öncelikle şifreyi 3 kez yanlış giriyoruz ve aşağıda modeli mi unuttunuz diye bir seçenek çıkacaktır.

2-Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra Samsung hesap bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz.

3-Giriş yaptıktan sonra şifrenizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak yine yeni bir şifre ise not etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

2. Çözüm

Bu çözüm ise artık en son başvuracağımız yöntemdir. Telefonumuza hard reset atmamız gerekiyor ve böylelikle telefonumuzun şifresi de kalkacak.

1-Telefonumuzu kapatıyoruz.

2-Ses açma +Home tuşu + Açma kapama tuşlarına aynı anda basarak telefonumuzu açıyoruz ve karşımıza “wipe data factory reset” seçeneği çıkacaktır. Buna tıklayıp telefonumuza hard reset atıyoruz.

NOT: Bu en son seçenektir telefonunuzda eğer önemli şeyler varsa kayıp olabilir.


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

5 Yorum Yapıldı

  • abi yalnız benimtelefonum fl iq459 intruder ve öyle bir yazı gelmiyor ses kısma ve kapama tuşlarına aynı anda bastığımda ise çok daha farklı bir ekran var ne yapabilirim?

  • Halay not 4 kendi kendine pin koymuş ektanımda kaydırma kilidi var fakat değişemiyoum pin istiyor ne yapmam gerek acil lütfen

  • note 3 telefonum fakat ekran kilidinin şifresini unuttum ne yapmam gerekli yardım edebilir misiniz nasıl ekran kilidinin şifresini kırabilirim