Samsung Galaxy S7 Ve iPhone 6S Karşılaştırması


Mobil teknolojisinin son trendlerinden olan samsung galaxy s7 telefonları ile iphone s6 telefonlarının hiç şühesiz çok sayıda kullaıcıları bulunmaktadır. Diğer birçok modellere nazaran çok daha geniş özelliklere sahip olan bu harika modeller aynı zamanda kendilerine has bazı nitelikleri sayesinde birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip olmaktadır. Günümüzün güvenle kullanıldığı bu harika 2 mobil teknoloji aynı zamanda mobil teknolojisi alanında son trend olmasının yanısıra her bütçeye uygun fiyatlarda hitap etmesi nedeniyle de kullanıcılar tarafından çokça tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda diğer birçok telefonlara nazaran kullanımlarının oldukça basit olduğu samsung galaxy s7 ve iphone s6 telefonları yine şık tasarımları sayesinde de çokça tercih edilebilmektedir. Evet bu harika modeller hakkında kısaca bilgiler sunduktan sonra dilerseniz ana konumuz olan bu her iki harika telefonların karşılaştırmalarını yapalım.

karsilastirma

Samsung Galaxy S7 Ve İphone 6S Arasındaki Başlıca Farklar

Samsung galaxy s7 ile iphone s6 telefonları arasında kayda değer bir fark bulunmamaktadır. Fakat yine de bazı noktalar bakımından farkları bulunmaktadır. İşte samsung galaxy s7 ile iphone s6 telefonları arasındaki başlıca farklar şunlardır.

  • Samsung galaxy s7 telefonları iphone s6 telefonlarına nazaran daha ince bir tasarıma sahip olmaktadır.
  • Boyut olarak ise samsung galaxy s7 telefonları 5.1 inçlik bir boyuta sahipken iphone s6 telefonlar ise 4.7 inçlik bir boyuta sahip olmaktadır.
  • Samsung galaxs s7 telefonlar exynos 8890 yongo seti işlemcisine sahipken iphone s6 telefonlarında ise dünyanın en gelişmiş ve en hızlı işlemci sistemine sahip olan apple a9 yonga seti yer almaktadır.
  • Samsung galaxy s7 telefonlar düşük ışıklı ortamlarda dahi çok kaliteli resimler çekebiliyorken bu durum iphone s6 telefonları için geçerli olamamaktadır. İphone s6 telefonlar ancak uygun ortamlarda kaliteli resimler çekebilmektedir.

Evet görüldüğü gibi samsung galaxy s7 telefonları ile iphone s6 telefonları arsında çok ciddi bir fark bulunmamaktadır. Birçok nitelikleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan bu her iki harika telefonlar arasındaki başlıca farkları sunmaya çalıştık. Bu anlamda sizlere az da olsa fayda sağlayabildiysek ne mutlu bize.

Bir Cevap Yazın