Samsung Galaxy S2 , S3 , S4 , S5 , S6 Ace Ses Yükseltme

2

Evet arkadaşlar bu konumuzda Samsung Galaxy ses nasıl yükseltilir bunu anlatacağız sizlere. Samsung Galaxy s2, S3 , S4 , s5 ,s6 ve Ace ses yükseltme işlemleri benzerlik göstermektedir ancak iki konuyu farklı şekilde aktaracağız. Böylelikle telefonunuzda ki ses daha fazla çıktığından rahat edeceksiniz.

Samsung Galaxy S2 , S3 , S4 ,S5 ,S6 Ses Yükseltme

Telefonu açtıktan sonra arama yapma ekranına *#*#197328640#*#* kodunu yazıp servis moduna geçiyoruz. Karşımıza gelen menüden “Audio” seçeneğini tıkladıktan sonra bir menü açılacak açılan menüden Speaker seçeneğini seçin. Bir menü daha açılacak ve SRC Speech RX Volume seçildikten sonra istediğiniz ses seviyesini girin ancak dediğim gibi en üst seviyeyi yapmayın sakın. Değer 0-100 arası girildikten sonra End seçeneği ile işlemin ilk adımı bitiyor ve işlemin onaylanması için *#*#197328640#*#* kodunu tekrardan yazıp Audio-Speaker-Diamond Solution-Voice Booster adımları takip edildikten sonra VBonoff seçeneği tıklayarak değer kısmına “1” yazın. 1’in vermiş olduğu anlam işlemi onaylamak. Bu işlemi yaptıktan sonra yaptığımız işlemi onaylamış oluyoruz.
Samsun Galaxy ACE Ses Yükseltme

Öncelikle belirtmeliyiz ki telefonun sesini son ayara getirmeyin. Daha kaliteli ses almak için bir tık yada iki tık aşağıda ses ayarı yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Telefon açık konumdayken arama kısmına *#197328640# kodunuz yazıyoruz ve servis modunu aktif ediyoruz. Açılan yerden “Audio” seçeneğine tıklıyoruz. Çıkan ekranda “MAX8899AMP” seçeneğini işaretliyoruz. “SET MP3 SPEAKER” ile ayarlama yapacağımız yere geliyoruz. “PRE AMP GAIN” seçeneğini işaretleyince MAXIM MP3 SPEAKER PGAIN gelecektir ekrana ve “20DB” seçeneğini seçip açılan menüde de “MAXIM MP3 SPEAKER PAGIN” seçeneğini seçerek işlemi tamamlıyoruz.

Videolu Anlatım

[Toplam:1    Ortalama:1/5]

2 YORUMLAR

  1. Benim telefonum S3 neo turkmenistandan aldım 1 yįldır kullanıyorum 2 haftadır kulaklik sesi çok az geliyor hoparlörü açmak zorunda kaliyorum veya kulaklik takiyorum neden olabilir yukarifaki kodlar bende çalişmadi belki telefonu disaridan aldiğim icin olabilir ne tavsiye edersiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.