Teknoloji ve Haber Sitesi

Şanlı Milletimiz, Özgürlüğünü Dünyaya Haykırmıştır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, "30 Ağustos Zafer Bayramı"nın 99.

  • 30 Ağustos 2021
  • 195 kez görüntülendi.
Şanlı Milletimiz, Özgürlüğünü Dünyaya Haykırmıştır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, "30 Ağustos Zafer Bayramı"nın 99. yıl dönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, mesajında "30 Ağustos Zafer Bayramı, dört bir yanı işgal edilen, imkansızlıklar içerisinde bir avuç kara parçasının içerisinde kalan şanlı milletimizin, hürriyet ve bağımsızlığı için neler yapabileceğinin en önemli kahramanlık destanıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin sağlamlaştırıldığı bu zaferle milletimiz tüm dünyaya yokolmayacağını ispatlamıştır.
 
Milli Kurtuluş Savaşımızı dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş şanlı bir zaferle taçlandıran, kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos zaferinin 99.yıl dönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamayı temenni ediyorum. 30 Ağustos Akşamı Saat 21:00’da Balıkesir merkez Tren Garı önünden bayraklarımız ve meşalelerimiz ile başlayacak olan Fener Alayı Zafer Yürüyüşümüze bütün halkımızı davet ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer  Bayramını en içten duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ