Şeflerin ellerinden çıkan Metro Chef markalı benzersiz hazır lezzetler raflardaki yerini aldı

Şeflerin ellerinden çıkan Metro Chef markalı benzersiz hazır lezzetler raflardaki yerini aldı   Metro Türkiye bünyesindeki ülkemizin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından özel olarak hazırlanan Metro Chef Hazır Yemekler Serisi’nin üç yeni lezzeti tüketicilerin beğenisine sunuldu.

  • 17 Ağustos 2021
  • Şeflerin ellerinden çıkan Metro Chef markalı benzersiz hazır lezzetler raflardaki yerini aldı için yorumlar kapalı
  • 528 kez görüntülendi.
Şeflerin ellerinden çıkan Metro Chef markalı benzersiz hazır lezzetler raflardaki yerini aldı

Şeflerin ellerinden çıkan Metro Chef markalı benzersiz hazır lezzetler raflardaki yerini aldı

 

Metro Türkiye bünyesindeki ülkemizin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından özel olarak hazırlanan Metro Chef Hazır Yemekler Serisi’nin üç yeni lezzeti tüketicilerin beğenisine sunuldu. Serinin yeni üyeleri Karidesli Kuskus, Somon Fümeli Firik Bulgur, Ton Balıklı Bulgur Pilavı ile birlikte toplam dokuz farklı çeşitte nefis ve pratik yemeğin tadını artık Metro kalitesi ile dilediğiniz yerde kolayca çıkarabileceksiniz.

 

30 yıldır ülkemizde güvenilir alışverişin adresi olarak 40 binden fazla çeşit ürün sunan Metro Türkiye, tüketicinin yenilenen ihtiyaçlarını ve sağlıklı beslenme trendlerini göz önünde bulundurarak “Metro Chef Hazır Yemekler Serisi”ni müşterileriyle buluşturuyor. Gurme bir dokunuş sağlama amacıyla Metro Chef markası altında sunulan bu lezzetler, Metro Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olan Gastronometro şefleri tarafından özel olarak hazırlandı.   

 

Tek başına ya da salataların üzerine ilave ederek tüketebileceğiniz Karidesli Kuskus, Somon Fümeli Firik Bulgur ve Ton Balıklı Bulgur Pilavı’ndan oluşan nefis ve pratik yemekler aynı zamanda zengin protein kaynağı olması ile de öne çıkıyor. Karidesli Kuskus’ta yüzde 10 oranında karides bulunurken, Somon Fümeli Firik Bulgur yüzde 13,8 oranında somon füme, Ton Balıklı Bulgur Pilavı ise yüzde 13 oranında ton balığı içeriyor. Ayrıca sürdürülebilirliği daima işinin merkezine yerleştiren Metro Türkiye bu benzersiz lezzetleri hazırlarken denizlerdeki ekosistemin de devamlılığını dikkate alıyor. Ton Balıklı Bulgur Pilavı yunuslara zarar vermemek için tasarlanmış yasa ve politikalara uygun şekilde avlanmış DolphinSafe belgeli ton balıkları ile üretiliyor.

 

Bu üç lezzetin yanı sıra Metro Chef Hazır Yemek Serisi’ndeki diğer lezzetler ise şunlar: Metro Chef Gelibolu Sardalya Konservesi, Metro Chef Norveç Uskumru Konservesi, Metro Chef Fileto Palamut Konservesi, Metro Chef Halhalı Zeytinli ve Zahterli Ton Balığı, Metro Chef Kapya Biberli ve İsotlu Ton Balığı, Metro Chef Zeytinyağlı Ton Balığı.

 

Metro Chef markası altında satışa sunulan bu dokuz nefis ve pratik yemek, tazeliği ve performansıyla dikkat çekerken tüketicilerin yüksek kalite beklentilerini de karşılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı