Teknoloji ve Haber Sitesi

Serinin üçüncü bölümü 10 Ocak’ta izleyicilerle buluşacak

SODEXO ve PERYÖN İŞ BİRLİĞİNDEKİ “BUGÜNÜN İŞİ” PROGRAMINDA “DÖNÜŞEN ÇALIŞMA DÜZENİNDE ÜCRETLENDİRME VE YAN HAKLAR” KONUŞULACAK   Her bölümünde iş dünyasının farklı bir konusunu derinlemesine inceleyen "Bugünün İşi" programı, 10 Ocak Pazartesi günü serinin üçüncü bölümüyle Youtube üzerinden izleyicilerle buluşacak.

  • 07 Ocak 2022
  • 169 kez görüntülendi.
Serinin üçüncü bölümü 10 Ocak’ta izleyicilerle buluşacak

SODEXO ve PERYÖN İŞ BİRLİĞİNDEKİ “BUGÜNÜN İŞİ” PROGRAMINDA “DÖNÜŞEN ÇALIŞMA DÜZENİNDE ÜCRETLENDİRME VE YAN HAKLAR” KONUŞULACAK

 

Her bölümünde iş dünyasının farklı bir konusunu derinlemesine inceleyen "Bugünün İşi" programı, 10 Ocak Pazartesi günü serinin üçüncü bölümüyle Youtube üzerinden izleyicilerle buluşacak. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) iş birliğinde gerçekleşen programda “Dönüşen Çalışma Düzeninde Ücretlendirme ve Yan Haklar” konusu masaya yatırılacak. 

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ve PERYÖN iş birliği ile yayınlanan "Bugünün İşi" programı yeni yıla “Dönüşen Çalışma Düzeninde Ücretlendirme ve Yan Haklar” konusu ile başlıyor. Stratejik danışman, yazar ve öğretim görevlisi İdil Türkmenoğlu moderatörlüğünde her ay gerçekleşen "Bugünün İşi" programı bu ay; Mehmet Koçak Danışmanlık Grubu Başkanı- İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Müşavir Bilirkişisi ve Eğitmeni Mehmet Koçak, Sodexo Avantaj Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İK Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Feride Düzduran Gündüz, Pozitum Ortağı Devrim Keklik ve Uçum Avukatlık Yönetici Ortağı Avukat Zeynep Yıldırım’ı ağırlayarak yeni yılda iş hayatını şekillendirecek düzenlemeleri tüm hatlarıyla ele alacak.

1O Ocak Pazartesi günü saat 21.15’te Sodexo ve PERYÖN’ün Youtube hesapları üzerinden canlı yayınlanacak programın kayıtlarına ise Youtube, Facebook, LinkedIn ve Instagram üzerinden erişebiliyor, Spotify’dan podcast olarak dinlenebiliyor.

“Bugünün İşi” Program Detayları: 

Tarih: 10 Ocak

Saat: 21.15-22.30

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı